Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy váljak vonzóvá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy váljak vonzóvá egy bizonyos nő szemében?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egész pontosan a lány akit már több éve viszonzatlanul szeretek, de közbe barátok vagyunk mindent megbeszélünk tudunk mindent egymásról, de nekem ő a mindenem csak vele akarok lenni egyszerűen nem vonz más lány és ő már a puszta jelenlétével is boldoggá tesz és minden nap újra és újra belé tudok szeretni, és azt is pontosan tudja hogy mit érzek már nem egyszer kitárgyaltuk de ő nem így érez, viszont nem tudja elhinni hogy ez örökké tart, pedig én érzem hogy így van(nem is akarom hogy esetleg ne ő legyen meg tényleg nem vonz senki más) csak ez túl nagy falat a számára, de én egy életet fogok rászánni(nem áldozat mert érte semmi se az), már meg akartam kérni a kezét is, de csak barátok vagyunk mert nem vagyok az esete, hogy tudnám azt elérni hogy ez változzon? jöhet bármilyen ötlet tanács akár időigényes akár nem 20 vagyok szóval jobb esetben még 1 50-60 évem van a kivitelezésre de nekem csak ő kell, válaszokat köszönöm

2014. máj. 3. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Jöjj össze egy másik lánnyal, és kezd el megbeszélni a dolgaidat ezzel a barát lánnyal. Hanyagold, találkozz vele kevesebbet.

Ha ebben az esetben sem mutat olyan jellegű érdeklődést irántad, amire vágysz, akkor teljesen reménytelen eset, el is felejtheted.

2014. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a helyes lépést úgysem tennéd meg,így felesleges bármit mondani.
2014. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem kamuból írtad, akkor tejóég.

A csajnak kéne azt mondani, h jó akkor kis szünet. Nem itt facsarni a szivedet, holott a büdös életben nem fogsz neki kelleni.

Ellenben, ha akarsz tenni érte, tegyél, de felesleges.

2014. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a jöjj össze mással téma ez nem hülyeség már próbáltam hogy nyitottam más fele és zavarta a "barát lányt" és kérdezgetett meg minden, csak az a baj hogy minden egyes lány minden egyes mozdulatába szavába ezt a "barát lányt" keresem/látom és így nem nagyon tud működni semmi kb olyan mintha Kriszti nevű lányt le Noémiznél randi közbe (ezeket a neveket csak példaként írtam), és hogy őszinte legyek nekem volt lelki ismeretfurdalásom hogy hogy van képem hanyagolni életem értelmét, aztán így fel is függesztettem ezt a szedj fel mást(ezt a másik csajt illetően nem jöttünk össze csak elkezdtünk dumálni meg egyszer találkoztunk és nekem ott esett le hogy ez így nem megy )
2014. máj. 4. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig nyitnod kellene mások felé, már csak azért is (és ez jelen gondolkodásoddal hihetetlenül fog hangzani), mert olyanba is belefuthatsz aki még ennél a barát lánynál is vonzóbb, kedvesebb lesz számodra.

Nem ragadhatsz le nála, nem ő az egyetlen nő a világon és nem ő az egyetlen, akinek olyan tulajdonságai vannak, amik számodra vonzóak.


Ha meg szereted és az ő boldogságát is akarod, de ő nem benned látja boldogságát kiteljesedni, akkor békén kellene hagynod.

2014. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van/volt . a lánybaráttal kevesebbet törődtem és féltékeny lett a másikra és a lánybarát a "kezembe" ugrott .
2014. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!