Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó megtenni azt értem, hogy nem beszél bizonyos személyekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hiába kértem már milliószor ,hogy koptassa le azokat akik nyomulnak rá stb nem hajlandó. Még én vagyok a hülye a nem normális túlreagálom stb. Dobni kéne? Mert ugye "ha még ennyit se" meg "mi lesz később" és hasonló gondolatok. Szerintetek?
2014. máj. 7. 19:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyökerekkel beszélget, akiken látszik, hogy "teherbe akarják durrantani", fordítom, meg akarják kúrelni, és ennek ellenére ezt élvezi, akkor kidobnám őt. Ha értelmes emberekkel beszélget, ki lennék én, hogy bekorlátozzam?
2014. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%
Én a csaj helyében dobnálak. Nekem ne mondja meg senki, kivel beszélgethetek, és kivel nem. ha ezt egzecíroztatnád, már csak azért is dumálnék velük.
2014. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

én is igy voltam, mondták nekem hogy túlreagálom, meg mit féltékenykedek, aztán dobott a csaj mert megunt és 2 hónapra rá tudtam meg hogy összejött azzal a b..val

valamit találj ki

2014. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem értelmesek megnyugodhatsz. És látszik hogy mit akar az összes.
2014. máj. 7. 19:54
 5/44 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg te vagy a "hülye". Azért mert a barátnőd, még nem a tulajdonod. Nem tilthatod meg neki, hogy kikkel barátkozzon.

Nekem ha egy csaj ezzel jönne, hogy ne tartsam a kapcsolatot ezzel, meg azzal, akkor mehetne a levesbe.

21/F

2014. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
56%
Akkor vágd ki a csajt még idő előtt. Félre fog lépni, te meg összeomlasz. VÁgd ki most!
2014. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez csak kifejezetten azokra vonatkozik,akik hajtanak rá,akkor jogos.Nem szeret téged eléggé,ha annyit nem hajlandó megtenni érted,hogy lekoptasson másokat,akik nyomulnak.Viszont ha túllőtél a célon,és egyenesen megtiltottad neki,hogy beszéljen x-el,meg y-al,akikkel ezer éve is beszélt,az már nem fair.Gondold át,melyik eset áll fenn.
2014. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
"Nekem ne mondja meg senki, kivel beszélgethetek, és kivel nem" Hát akkor te elmehetsz a p*cs*ába. Talán nem alap dolog egy NORMÁLIS PÁRKAPCSOLATBAN ,hogy valaki nem ad okot DIREKT a féltékenykedésre ,hogy még ennyire sem képes? Engem megkérne ,hogy ne beszéljek azzal a csajjal aki ilyeneket ír ,hogy hmmmm ha te azt tudnád mit akarok ;) vagy cicázna engem akkor én k**vára megérteném hogy ez zavarja és nem is beszélgetnék vele
2014. máj. 7. 19:56
 9/44 anonim ***** válasza:
40%
A barátnőd helyébe úgy kivágnálak, hogy a lábad nem érné a földet.Pont. Felnőtt embernek ne merj kiskirályt játszani, és megszabni kivel beszélhet kivel nem.És ha ezer pasival is cseveg, ahhoz sincs semmi közöd, mert szabad ember.Ahogy te is az vagy, azt teszel amit akarsz.
2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan ez a szitu.

A csajom beszélgetett az exeivel.

Kértem ne tegye mert nagyon zavar.

Oké az 5-ből 4-et le is tiltott.

De az utolsót nem.

Ezt titokban tartotta, megtudtam kérdőre vontam kiderült, hogy szereti. vége lett.

valamit tenned kellene.

2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!