Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehet még ebből valami köztünk? Érdemes mennem a lány után?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy lánnyal interneten keresztül.Eleinte csak pár szót irtunk,de idővel mindig többet,annyira hogy jó barátok lettünk.Később meg már annyira összebarátkoztunk hogy már kerestük egymást neten ha 1 napig nem irtunk.Találkozgattunk személyesen is,de én csak barátként tekintettem a lányra viszont a lánynál voltak apró jelek hogy bejövök neki,apró célozgatások,de én nem reagáltam ezekre. A legjobb barátok lettünk annyira megbarátkoztunk egymással,mindent megtudtunk beszélni,meghallgattuk egymást..Idővel meg ahogy egyre többet irtunk kezdtem belé szeretni majd szerelmes lettem. Mikor a lánynak ezt tudtára adtam hogy mit érzek,elutasitott hogy csak barátként tekint rám.Én elfogadtam a barátságot,de idővel megromlott ez a barátság,én kerestem őt,de ő engem ritkán már nem volt olyan mint azelőtt,az elején.Már olyanok vagyunk egymásnak mint 2 idegen mint akik azelőtt sohasem barátkoztak volna.Kb 8 hónapja hogy nem is irunk és nem is láttuk egymást.
2014. máj. 13. 09:41
 1/1 Provenance ***** válasza:

Szia!


Szerintem felejtsd el, aki 8 honapja nem keres téged , nem tart fontosnak, aki nem tart fontosnak nem érdemel meg téged.

Pont!

2014. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!