Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány mást választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mást választ helyettem, érdemes azon gondolkodnom, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem is maga a visszautasítás ténye zavar. Ilyenkor mindig elkezdek agyalni azon, hogy a másik mitől volt jobb, mint én. Nem kell durva különbségekre gondolni, nem arról van szó, hogy 50 kilóval több lennék, vagy ilyesmi. De valamiért még is jobb volt. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy van az összes többi lány is őt választaná e helyettem ? Ha valaki jobb nálam egy adott lánynál, jó a eséllyel a többinél is ő lenne az, akit kiválasztanak ?

Nagyon a fejembe fészkelte magát ez a gondolat, és azon agyalok folyamatosan, hogy mi a hibám.


2014. febr. 8. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Van millió másik lány.
2014. febr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem te választasz magadnak ?
2014. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, de vajon az a millió másik lány is inkább őt választaná, mint engem ?
2014. febr. 8. 01:34
 4/14 anonim ***** válasza:

nah azért ne degradáljuk már le magunkat kiválasztottként, a lányoknak is legyen már megtiszteltetés hogy kezdeményeznek nekik

amúgy nem biztos hogy a többiek is őt választanák, de ha gyakran előfordul ez akkor valami hiányzik belőled amire a nők nagy általánosságban buknak

2014. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kettes: mert a nő választ...
2014. febr. 8. 01:35
 6/14 anonim ***** válasza:
A nő választ, de neked kell megnyerni őt. De amúgy totál felesleges ezen agyalni hogy "ő volt a jobb", nem jobb volt, csak az adott lány épp őt választotta. Felesleges ezen emésztened magad.
2014. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
te is választasz, ez nem igy működik, ha hagyod magad ennyire a nők egóját duzzasztod csak
2014. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szarás közben mindig ezen gondolkozok...
2014. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
NEM! De az önbizalmad növelésre szorul.
2014. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ösnek : :) Szóval a nő választ ? :) Figyi : Kisebb testi hibával, ( egyik lábam rövidebb 15 cm-el és ortopéd cipőt vagyok kénytelen viselni ) 6-os dioptriás szemüveggel, jelenleg fejlesztő pedagógiára járok matematikából, kis beszédhiba, dadogok, de te azt irod, hogy a nő választ. Én téged választanálak, ha te lennél az én szerelmem, a rabszolgám. Ja, néha csorog a nyálam, csak úgy, nem tudok vele mit tenni.
2014. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!