Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötleteket kérek hónapfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérek hónapfordulóra?

Figyelt kérdés
Wellness hétvégén gondolkodom, 1 hónapos forduló, de tombol a Love, Szerintetek Jó ötlet lenne? vagy ekkora dolgokban ne gondolkozzak még ? 24F és 24N
2014. máj. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapos? Elég balfa szság. Inkább ne csinálj semmit, majd az egy évesnél. Vagy volt valami wellness az 1 napos fordulónál? az 1 hetesnél gondolom már külföldi út volt.
2014. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi wellness hétvégén csak az első évfordulón mentünk.

Az 1 hónapos fordulóig találkoztunk kb. heti egyszer.


Szerintem egy szál vörös rózsa tökéletesen elég az egy hónapra.

2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet. Egy hónaposra? Majd inkább az évesre. Lehet hogy tombol a love, de ez akkor is túlzás.

Menjetek inkább el vacsorázni, vagy tervezzetek egy közös estét különféle programokkal.

2014. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én egy doboz csokit kaptam, és nagyon jó volt :)

Nemrég meg egy gyűrűt :)

De már azóta megvolt az egy éves évforduló is :)

2014. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Te tudod, de nagyon erőltetett és idétlen dolog szerintem hónapfordulókat tartani. Pláne wellnessezni már ilyenkor, 1 hónap múlva meg már lehet együtt sem lesztek.
2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!