Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig birnátok még igy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig birnátok még igy? Csak én vagyok ilyen türelmetlen?

Figyelt kérdés
Párommal 4 honapja vagyunk együtt újra. Van egy 4 éves gyermekünk. Külön lakunk. Ő is a szüleivel mi meg anyuval. Mondogattam, hogy költözzünk össze, de nem igazán hajlik rá. Illetve ő családi házba szeretne költözni, amire viszont szerintem sose lesz esélyünk. De én meg már nem birom ezt. Itthon se igazán jó már anyuval, meg hát a heti egyszeri-kétszeri összebújást is keveslem.
2014. máj. 13. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pótlék vagy azért nem akar összeköltözni. ha már gyereketek is van ez nem is lenne kérdés. Ha nem akarja az azért lehet, mert nem tervez hosszú távon veled, csak most esetleg nincs más. Addig meg te is jó vagy neki.
2014. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az elsö irja
2014. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!