Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogyan közeledhetnék egy duci, zárkózott, magábaforduló, önbizalomhiányos lány felé?

Figyelt kérdés
Hol találhatnék, és ha találok hogyan váljak szimpatikussá?
2014. máj. 13. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
hívd meg egy hambira a mc-dönciben
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

először ismerkedj 10/10-es, okos, kalandvágyó, aktív, sokoldalú csajokkal. ne zavarjon, hogy nem elég gyengék neked. csak menj és menj és ne utasíts vissza egy bombanőt se.

és meglátod: egy szép napon, mikor rajtuk már begyakoroltál minden finom fogást, eljön derült égből a te donna tonnád. és akkor már bátrabban nyithatsz efelé a típus felé is.

2014. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az összes többi felé is: kedvességel, humorral stb..
2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. !!!! donna tonna - XD XDXDXDXDXDXDXDX XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért pont ilyet keresel?
2014. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedvesen, barátságosan lehet nyitni az önbizalom hiányos lányok felé, de vigyázz, mert ha túl agresszív vagy, akkor könnyen megijednek (oké hülyén hangzik, de nem vicc).

Amúgy a duci lányok javarészt a szeretethiány miatt ducik (oké, most mindenki veszekedni fog velem, de általában így van és ezért menekülnek az étel felé, vagy éppenséggel a csokoládé felé, aminek a megevése boldogsághormont eredményez) ezért szerintem örülnek egy olyan embernek, aki "szeretgetni" tudja őket, de ismétlem, a zárkózott, magába forduló emberekkel finoman kell bánni, mert tényleg nagyon könnyen előtted is bezárkózhatnak.

Eléggé nehéz típus az ideálod, én pontosan tudom, mert régebben én is pont ilyen voltam ^^"

2014. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha túl agresszív vagy, akkor könnyen megijednek"


félreértés. nem megijedünk, csak az agresszív nyomulást mindenki utálja az elején. ha már rád kapott, akkor lehet jobban. akkor se agresszívan, inkább kitartóan.

2014. máj. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!