Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénteken szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken szakított velem barátnőm. Azóta minden fura. Irjatok minél többen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pénteken éjjel fél 3 kor írta még hogy szeret majd másnapra szakított.. Vasárnap beszéltünk de nagyon passzívan írt. Hétfőn nem beszéltünk mert kérte majd kedd reggel össze futottam vele elég korán.. Tuti sractol jött. Kedden sokat beszéltünk face,viber,telefon volt,hogy normális volt de lleginkább semleges és volt,hogy bunkó. Ha azt kérdezem szeret-e vagy hogy van vkije akkor ideges lesz. Azt mondta,h jövő héten elvihetem vhová... Ez tök jo is de éjjel most mondta,hogy szombat/ vasárnapig nem akar beszélni.a kapcsolat miattam alakult így mert nem megfelelőén bántam vele. Tudom későn kapcsoltam de remélem vissza szerezhetem. Azóta enni nemtudok és életem nincs. Többször feljött ez a valtozas dolog amire tegnap annyit írt,hogy valtozok de meddig?2 hét? Erre en hogy majd meglátja mert bizonyutom erre ő,hogy hát oké.... Tehát nemtudom... Jövő hetdn elvileg tali, mondta,hogy hetvegeig beszélni sem akar és félek hogy más sraccal lesz....de nem hiszem,h kibirom,h ne irjak neki.. Sok ez így és megöl a tudat,hogy mással lehet. Csak normális választ kérek
2014. máj. 14. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ebbe belemerülsz akkor te egy pancser vagy. Töröld ki az életedből, küzdjön vele és az ő gondolatvilágával valaki más.

Ha ezt nem teszed akkor igy fogsz kinézni egész nap: [link]

2014. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél már ilyen puhap*csű... szakított? ergo szabad vagy, nehogy már egy csaj miatt ugrándozz, van belőlük még pár milliárd... valószínű van valakije, az ilyen csajok csak akkor szakítanak, ha valami "jobb" pali van a háttérben... menj el bulizni, idd le magad, és szedj fel valakit...
2014. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackSword ***** válasza:

Ha ittam volna még egy kávét biztos megkérdezném, hogy "mi vagy Te, kislány???" De most valahogy nincs hozzá kedvem...


Szóval hagyd a francba ezt a csajt!!! Taktikázik... Biztos van benned is hiba, mert mindenkiben van... Ezt a részét most ne is firtassuk, de az alapvető személyiséged körvonalai kialakultak már, ezen nem tudsz változtatni... Lehet persze én vagyok a naív romantikus, de a másikat nem úgy kell elfogadni ahogy van...


Persze formálódik az ember a másik mellett... Én is jó sok türelmet szedtem fel a párom mellett, mert teljesen más vérmérsékletűek vagyunk, ettől még jól megvagyunk és kiegészítjük egymást... De nem akarjuk megváltoztatni a másikat... És főleg nem telepszünk a másikra...


Szóval azt tanácsolom, hogy szedd össze a haverokat/barátokat, és éljetek társasági életet, menjetek sörözni, biliárdozni, bulizni, koncertre, vagy ahová akartok!!!

2014. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most próbálgat egy srácot, kóstolgatja bejön vagy sem a farka. vissza akarod venni? vesztes vagy!
2014. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kutyaharapast szorivel! Ha nincs jatszd el, hogy van nod.


"a kapcsolat miattam alakult így mert nem megfelelőén bántam vele."

Na persze! El ne hidd mar... A kapcsolat miatta alakult igy, mert forrt a vere.


Atmeneti idoszakban vagy. Most arra var, hogy hogyan alakul a masik pasival. Persze ezt hivatalosan nem most fogod megtudni, hanem majd hetek mulva.


Ha vissza akarod szerezni, akkor:

-mutasd meg, hogy van erteked a huspiacon

-legyel flegma vele

-szopasd, ne menj el a talalkara, stb...


Bar nem tudom, hogy sok ertelme van-e visszaszerezni?


40F

2014. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kezet is foghatunk, egy év kapcsolat után én is így jártam. Férfitársaim! Talán nem kéne szegényt így leoltani, ha az hagy el akit mindennél jobban szeretsz, az bizony ilyen rossz tud lenni! Én egy hónapig voltam lelkibeteg. Életem legszebb emlékei ahhoz a lányhoz kötnek, de a legrosszabbak is. Lányok nyafognak, hogy mi pasik hogy össze tudjuk törni a szívüket, de ennek ők a nagy mesterei.
2014. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2014. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten talalkozunk.... Probálok lenyugodni,össze kapni magam és nem fogom ereztetni már,hogy mennyire is akarom. Elkislányoskodtam a végére nagyon és zaklattam szinte... A héten már biztos nem keresem.
2014. máj. 14. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Pancser vagy.
2014. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretem... Ezvan... Vissza akarom kapni...de már nemfogom égetni magam
2014. máj. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!