Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és 6 hónapog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és 6 hónapog voltam együtt egy 31éves pasival és lefekudtunk 2 héttel ezelött és most meg sakitott velem! És hogy szerintetek miért? Meeg neki volt felesége is! és szerintetek miert szakitott velem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Megvoltál neki, csak erre kellettél..

Csúnya , hogy ezt mobndom, de azért teszem, hogy ne ringasd magad hiú ábrandokba..

Tudtál a feleségéről?

Az is lehet, hogy lebukott.


Amikor megtudtad, hgy felesége neked kllett volna szakítanod...gondolom nem szeretnél te sem második lenni, plusz egy olyan gerninctelen emberrel, aki tinilányokkal salja a feleségét.

Ha mégis, akkor lelkedrajta,nde fognak még egy párszor pofáraejteni, és elég bonyolut életed lesz

2014. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 intrepid ***** válasza:
34%
Volt egy jó kufircod, mit problémázol. Ha én minden nőt elvettem volna....
2014. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Velem is összejöhetnél pár hónapig. Látom már gyakorlott vagy. Nekem meg kell a friss pipi hús.
2014. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert annyi eszed van, amennyi a kérdésedből árad!
2014. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudtam a feleségéről de ő azt mondta hogy szeret engem !! meg h betőltöm a 18 at akkor felesegul vesz stb.. Szowal mittegyek? :'(
2014. máj. 11. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz, hogy nem látjátok, hogy ez kamu..
2014. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
annyi eszed van mind egy fikusznak. van felesége s mit vártál? elhagyja majd a 17éves fejedért? nagyon naiv vagy. felejtsd el.
2014. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

nem létezhet ilyen buta ember, mint a kérdező. tuti kamu.

ha mégis, akkor... hát, sajnálom. a szeretőknek már csak ez a sorsa, bár te technikailag nem voltál a szeretője, csak egyszer, ami úgy tűnik, elég is volt az uraságnak. a kortársaid is csinálnak ilyeneket, hogy hülyítik a lányt, csak hogy egyszer meglegyen, na, idősebbeknél is előfordulhat. főleg, ha az az idősebb az éppenséggel házas már. nem fogja egy 31 éves ember a feleségét elhagyni egy 17 éves kislány miatt, sőt, áltlában a szeretők maradnak szeretők, akármit is mondanak nekik a foglalt emberek. ritka, mikor a szeretőért elhagyják a kapcsolatot, azt hittem, 17 évesen már van annyi esze az embernek, hogy ezt tudja.

2014. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szergej55 ***** válasza:
De, barátom, létezhet ilyen buta ember, az emberiség 96-98%-a pontosan ekkora segg.
2014. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés provokáció vagy kamu, de csak mert ennyire hülye senki sem lehet, főleg 17 évesen.
2014. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!