Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme így?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt bnömmel és pár hét múlva házasok leszünk. Viszont én állandóan megbámulok minden szép nőt, egyszerűen kibírhatatlannak érzem. Nem tudom kibirnám-e, hogy megcsaljam. Már arra is gondoltam, hogy lefújom az esküvőt.
2014. máj. 14. 07:42
 1/7 Provenance ***** válasza:
94%
Szia! Voltam hasonló helyzetbe! 4 és fél év után , kitűztük az esküvő időpontját , én is hasonlóképpen voltam mint te (mondjuk jó lenne tudni a korodat). Sajnos én leléptem az esküvő elől, elhagytam a párom , és engedtem a kisértésnek és elkezdtem nőzni. ÉLETEM LEGNAGYOBB HIBÁJA volt hogy elhagytam azt a nőt aki szeretett , és össze kötötte volna velem az életét! Szerintem jól gondold át mit csinálsz, ez a döntés kihatással lehet az egész életedre! Beszélj vele erről , hogy mi a probléma, inkább mint fuss el! Szép napot!
2014. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezaz! Érzem hogy oda van értem és én ezt igen is nagyon tudom érékelni. Sőt gyereket is szeretne és ez is megnehzíti a dolgot, mert ugye én mint férfi félek az anyagi dolgoktól hogy megtudom-e valósítani. 26 vagyok amúgy. Csak azt nem értem erről mit lehetne vele beszélni? Ha ezt elmondanám neki biztos vagyok benne hogy ő hagyna el. Nagyon kozervatív gondolkodású. Elítéli azt amikor egy férfi egy nőt csorgó nyállal megbámul és hasonló. Ő azt gondolja engem nem érdekel senki más. De el sem tudom képzelni ezt igazából. Persze álmodozni lehet bomba nőkről, tisztában vagyok azzal, hogy nem minden habostorta. De ha meg minden csajt megbámulok nem találom helyénvalónak az egész kapcsolatot. :(
2014. máj. 14. 07:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve az is hozzátartozik, hogy ő az első komoly kapcsolatom. Eddig csak 2-3 futó kapcsolatom volt, szóval nem voltam egy csajozós típus. Tehát nem tudok mihez hasonlítani.
2014. máj. 14. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kellett volna már az esküvöt kitüzni ha ilyen érzéseid vannak. nagyon sajnálom a menyasszonyodat.:-(
2014. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár,hogy döntesz lesz megbánás. Ha elhagyod lesz2-3 csaj és valószínű rájössz, hogy hiba volt eldobni azt a ki szeretet.

Viszont ha maradsz egy idő után azt fogod bánni,hogy nem éltél rendesen.

Most mérlegelj melyik lenne a kisebbik rossz? Neked kell tudnod. Meg mindenki meg ijed kicsit az elköteleződéstől mielőtt megházasodik. Nem lehet,hogy benned is csak ennyi van?

2014. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűtlenkedni akarsz?így a barátnődet csapod be,hogy lehetsz erre képes?
2014. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos az érzéseidben és abba, hogy hűséges tudsz maradni, inkább várjatok még az esküvővel. Vannak későn érő típusok, szerintem ez a helyzet veled is. Legyél őszinte a pároddal, mondd el, miért döntöttél így. Remélem megértő lesz.
2014. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!