Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme, ha egy lány lép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, ha egy lány lép?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme annak, ha egy lány vall szerelmet egy barátjának? Egy fiú lépne magától, ha akarna valamit, nem? Arra gondolok, hogy ha már egy lánynak kell meglépnie az ilyesmit, akkor már rég mindegy.
2014. máj. 1. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiú félénk, akkor arra várhatsz, hogy bármit is bevalljon. Tapasztalat...
2014. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Próbáld ki.

Na most aztán sokat segítettem ugye?

2014. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért lenne mindegy? Lehet, hogy csak félénk, vagy nem tudattad vele a szándékaidat és mivel nem érez sok esélyt, ezért nem mer lépni.
2014. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Ennek így kell lennie! A nő tudja mit és kit akar. Ő választ! Tessék kezdeményezni.
2014. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet :/ a fiuk egyre gyavabbak.
2014. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mr. Truth ***** válasza:

5

Persze hogy gyávábbak mikor egy normálisnak tűnő lányrol is kiderül hogy idétlen és kirohogi a szerencsétlent... Én is gyáváb lennék... Ha nem lennék olyan király :D

2014. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne vallj neki szerelmet így, hogy nem A barátod, csak EGY barátod.
2014. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piriiiiii ***** válasza:

Hát én pont a múltkor filóztam ezen. Szerintem legyél türelmes. Én pont olyan vagyok sajnos, hogyha egy srác nagyon tetszik, és szeretnék megismerkedni vele, és szeretném, hyog megismerjen, kicsit nyomulós leszek sajnos... és ez riasztó. Persze, az ismertség kezdeményezése és egy szerelmi vallomás között hatalmas különbség van. :)

Nem rég mindegy!! Ne fogd fel így! Az ember érzelmei nagyon összetettek, és nem mindig tudja kinyilvánítani... fél az elutasítástól, vagy egyszerűen nem látja szükségét - azt hiszi, minden gondolata és érzése nyilvánvaló, miközben nem.

Egy biztos, légy magadban biztos, és figyelj mindent élénken. Nem biztos, hogy nem akar semmit, és nem biztos, hogy lép, ha akar valamit.

2014. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5:


egyre több a kurvä

2014. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!