Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor tűnik fel mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor tűnik fel mindig az ex, amikor nem kéne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, 2 éve egyedül volt. Az első két hét rendben is volt, de azt vettem észre, hogy elbizonytalanodott. Nagy nehezen kibökte, hogy jelentkezett az Ex, aki élete nagy szerelme volt, és most elbizonytalanodott irányomba teljesen. Megjegyzem, 2 napra rá jelentkezett, hogy Facen kitettük hogy kapcsolatban.



De ez más a sokadik hasonló esetem. -.-



2014. máj. 14. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*már
2014. máj. 14. 09:25
 2/4 anonim ***** válasza:
mert kiraktátok. hagyd a ribit, nem tudja mit akar. dobd ki időben!
2014. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Íratlan Murphy törvény.
2014. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a lány ex barátja nem tudja elfogadni azt, hogy a volt barátnője új életet kezdjen egy másik férfival, annak ellenére hogy ő már nem szereti. Ez szerintem tipikus szokás. Ha a lány ezt beveszi neki és vissza megy hozzá akkor elég hülye, de ez pedig azt jelenti, hogy ő még nincs túl rajta.

Ez velem is megtörtént többször is, hogy mikor kiraktam kapcsolatban akkor rá pár napra jelentkezett az ex akivel amúgy már rég nincs semmi közünk egymáshoz sőt.. sosem értettem ez mire jó.

19/L

2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!