Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedülálló nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők tényleg sokkal beképzeltebbek, nagyképűbbek, görcsösebbek mint akik már kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Tapasztalom, hogy egy kapcsolatban álló nővel sokkal nyíltabban lehet beszélgetni, viccelődni, mint azokkal, akik szinglik. Nem tudom mi az oka, de amíg egy egyedülálló nővel elkezdek beszélni, azt érzem, hogy a nő alig várja, hogy eltakarodjak végre a közeléből, addig egy kapcsolatban álló nő nagyon szívesen beszél velem bármiről és sokkal jobban meg tud nyílni. (Nem érzem magamat visszataszítónak külsőre, bunkó sem vagyok, hiszen akkor más nők sem állnának szóba velem, nagyképűség nélkül állítom, hogy elégedett vagyok magammal.) 26/F
2014. máj. 14. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Akik úgymond "büszkeségből" vannak egyedül (értsd: na most jól megmutatják a sok csúnyarossz szexmániás pasinak, ha jönnek próbálkozni ők majd jóóól kikosarazzák mindet, és ettől kva rossz lesz nekik, wahahahahhaa), azok megcsinálják, már csak szimpla rosszindulatból is.

Igaz, 40 éves klimaxos milfként már keserűen megbánják, de hát az nevet aki utoljára nevet...

2014. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert aki kapcsolatban van azt gondolja nem akarsz vele kikezdeni. a többi le akar rázni
2014. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Igaz, 40 éves klimaxos milfként már keserűen megbánják, de hát ..."


Tudod esetleg, hogy a MILF mozaikszó M betűje melyik angol szóból ered?

2014. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom,de egyedülálló nőkre is ugyanúgy használják. Nézz utána.
2014. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló nők, főleg akik már idősebbek, 30+, félnek hogy kifutnak az időből.....ebben a korban a normálisabb nők már rég házasok, vagy legalábbis évek óta komoly kapcsolatuk van. Az egyedülállóak meg keseregnek hogy nem jut nekik pasi.


Az én barátnőim is panaszkodnak hogy egyedül vannak, sokszor észreveszem hogy türelmetlenek, idegesek... kettő szingli, 1-nek párkapcsolata van,1 pedig jegyben jár évek óta. Utóbbi 30 éves, a többiek és én 28 évesek vagyunk.


Ezáltal az egész személyiségük egy merő önsajnálat, van akinél ez később ez átcsaphat férfigyűlöletbe is akár....

2014. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!