Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ekkora pofáraesést mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ekkora pofáraesést mikor tudok végre elfelejteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya véget ért egy nagyon szépen induló kapcsolatom, de fél év után a lány jött azzal, hogy ebben meg abban változzak meg mert őt ezek zavarják és nem tud túllépni rajtuk. Mondom jó, építő jellegű javaslatnak vettem. Mert szerettem, nagyon. Aztán egész jól ment minden, de március környékén megint elkezdett a lány kifogásolni több dolgot: Szerint gáz dolgokat posztolok facebookra (általában ilyen fárasztó hülyeségeket) valamint azt, hogy szerinte nem viselkedek úgy mint egy férfi. Aztán két hete megvolt a szakítás, elég csúnyán: Egütt töltöttük az egész hétvégét, erre hétfőn már nem vette fel a telefont, Viberre sem válaszolt. Szerdán MINDEN velem kapcsolatos dolgot törölt a face oldaláról (közös képek, posztjaim, közös zenék), ekkor felhívtam de bunkón közöltem, hogy ő már nem akar tőlem semmit mert nem is volt soha boldog velem. Pedig nagyon nagyon sok és szép emlékünk van, többször mondta is, hogy ennyit még soha senki sem törődött vele. És már szóba került az összeköltözés is.


2 hete teljesen magam alatt vagyok, munkahelyemen is már rám szóltak, hogy szétszórt vagyok.



Mindketten 29 évesek vagyunk, ha ez fontos plusz infó.


2014. máj. 14. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes törődni velük, eleinte mindenki nagyon kedves és aranyos, nem látszik rajtuk ez kívülről.
2014. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lány irányítani akart, ő akart lenni az úr a háznál.
2014. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért igaz az az elcsépelt mondás, hogy valaki csak akkor szeret, ha nem akar megváltoztatni.


Ennek a csajnak nem te kellettél, hanem belőled akart valakit faragni, akire büszke lehet.

2014. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó neki mert lépni én is benne vagyok egy kapcsolatban én akarok lenni az úrnő a háznál a fiúnak nem tetszik ha mondom hogy nekem mi nem tetszik..pl sokminden amiért nem képes egy kicsit se alkalmazkodni na jó egy icipicit..de komolyan úgy érzem nekem ő a fontosabb a kapcsolatban mint én őneki..szerintetek mit csináljak? elviseltem a sértéseit is a hangulatváltozásait ő annyit nem képes hogy komolyabban vegye a kapcsolatot és férfiként viselkedjen.
2014. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Őszinte leszek, ez a "kákán is csomót keres" dolog azért alakult ki mert ő igazán sosem volt beléd szerelmes, nem rád vágyott és ezt már az elején is tudta valószínűleg, csak próbált időt adni a dolognak és nem tudta ő sem pontosan mit érez. Én is voltam hasonló szituban, azért kötött bele ennyi apróságba, mert valami hivatkozási alap kellett neki, hogy végett vessen a kapcsolatnak. Egyébként meglepő, hogy 29 évesen így intézte a dolgokat, mert ez igencsak éretlen jellemre vall, egy tinilánytól elmegy az ilyen, de nem egy 29 éves nőtől.

27F

2014. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!