Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi-nem annyira tehetős nő kapcsolatban hogy intézik a pénzkérdést? Mennyi pénzt kap a nő a párjától?

Figyelt kérdés
Kérdésem az "eltartott" nőkre is vonatkozik. Kérniük kell a pénzt, vagy a párjuk csak adja. Mekkora összegeket?
2014. ápr. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy megy, hogy pl. a rezsit ő fizeti, és ha rosszabbul állok, akkor többször vásárol be, mint én. Pénzt nem kell kérnem, annyira nincs nagy különbség a keresetünk közt. Egyszer fordult elő, hogy jött egy váratlan kiadás, és arra elfogadtam pénzt tőle, de nem kértem, ő ajánlotta fel.
2014. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kérniük kell a pénzt, vagy a párjuk csak adja. Mekkora összegeket?" Érdekes.

Fontos kérdéseket a kapcsolat elején tisztázni kell.

2014. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bankkártyák korában ez már mesdze nem úgy megy, hogy a nő pénzt kér, hanem van egy közös számlájuk és annyi.
2014. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk mindenki a saját pénzét költi! Én 4x többet keresek a feleségemnél, már az elején tisztáztam, hogy ne a pénzemet akarja!
2014. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elkaptam a párom bankkartyáját és azt mondta annyit költök, amennyire szükségem van. Tehát nem amennyi jól esik, hanem amennyire szükségem van, megbízik bennem. :)
2014. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jöttem rá, hogy átver, és elárul, a teljes "vagyonom" felett szabadon rendelkezett, nem kellett elszámolnia semmiről. Ma már csak akkor kap, ha tudom, hogy mire, és mennyi kell, és még egyet is értek vele...
2015. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!