Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdeni akarok érte viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdeni akarok érte viszont nem akarom zaklatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt páromról van szó. Nagyon szeretem még mindig. Az érzés kölcsönös. Ez már többször bebizonyosodott. Ha nem szeretne akkor elfelejteném de így képtelen vagyok rá. A probléma az hogy amikor még együtt voltunk nagyon gyerekes voltam, mindenen megsértődtem, talán közrejátszott az is hogy első kapcsolatom volt. Ő emiatt nem akarja már. Ráadásul van barátnője pár hónapja. Ha nem mondaná a mai napig hogy engem szeret, komolyan mondom elfelejteném, de így nem tudom és nem is akarom elfelejteni. Tudom hogy hibáztam, a tapasztalatlanságom és a hisztirohamaim miatt. Hogy bizonyíthatnék neki? Mit tegyek? Jelenleg nem beszélünk de nem haragból hanem mert fáj neki hogy így alakult és hiába szeret de lemondott rólam.
2014. máj. 14. 20:01
 1/3 anonim válasza:
mond el neki,tudod,hogy hibáztál,viszont változtatni fogsz,ha ad rá lehetőséget. Próbáljátok megoldani, ha szeretitek egymást ne vesztegessétek az időt. Mond meg neki amit gondolsz és legalább tudod,hogy van e egyáltalán még esélyed nála, vagy elfelejtheted
2014. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találkoztunk pár napja, annyira szép és romantikus volt minden. De tartotta magát mert van barátnője. Elmondta hogy engem szeret de már fél a sok feszültségtől. Hiába magyarázom neki hogy megváltoztam. Fél és azt mondta megtalálta a jelenlegi barátnőjében azt a lányt akivel jól megvan. Nem érez iránta úgy ahogy irántam de legalább nem veszekednek. Most nem is beszélünk mert nem akar még nagyobb fájdalmat így is kivan hogy tudatosult benne hogy még mindig engem szeret. Így meg fogalmam sincs hogy bizonyítsak.
2014. máj. 14. 20:11
 3/3 anonim válasza:
hát, ha ennyire nem akar semmit, hagyd. Tudom,könnyű mondani, de eszekszerint jobb ha elfelejted
2014. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!