Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek túl rajta már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta már a betegje vagyok az egésznek?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. De nem akar tőllem semmit magasról leszar. Nem ír nekem vissza sem csak max 0:00 perckor, akkor is csak azért mert tudja, hogy visszaírok neki és fent tart mert másnap suli. Nagyon sok érdeklődöm van, akikkel randizom is, de nem akarok tőllük semmit, ennek a fiúnak a betegje lettem szószerint.

Sok mondják, h nagyon szép lány vagyok még se volt még barátom pmddig már 17 éves vagyok és zavar, hogy szűz cikinek érzem.

A fiúnak a legjobb haverjai kezdeményeznek nállam, de nem tudom elfelejteni összevágtam magam vele, azt mondja szép vagyok de nem akar tőllem semmi komolyat. Azt hittem azért kövérnek tart 62 kg voltam már csak 54 vagyok mert emiatt , hogy nem szeret még enni sem tudok. Hogyan felejtsem el, vagy inkább hódítsam meg?

Azt szajkózza folyton, de azért lefeküdne velem...


2014. máj. 14. 23:01
 1/1 anonim válasza:

Felejtsd el. Ha CSAK lefeküdne veled akkor már régen rossz.Vagy akar és hajt érted vagy csak félvállról veszi a dolgokat és a szex lebeg a szeme előtt.Ha mégse tudnál ellenállni neki és lefeküdnétek , akkor ne csodálkozz , hogy másnap már a társaságod se fogja keresni:)...


(17) Fiú

2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!