Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elképzelhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elképzelhető, hogy egymásért tényleg meg tudjunk változni?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek elég csúnya a múltja kapcsolati téren... Volt két kapcsolatom, az egyik 4 évig tartott, de közben elég sokszor voltak bírálható dolgaim, még ha tényleges megcsalás nem is történt, de voltak srácok, akikkel azért találkoztam, mert kimondva és nagyon meg volt köztünk a vonzalom.. titkos randik, ilyesmik. Ezután volt egy egyéves kapcsolatom, aminek az utolsó hónapjában viszonyom volt egy sráccal... nagyon szégyellem magam, és tudom, hogy ez undorító dolog volt, bár nem voltam szerelmes, sajnos utólag rájöttem...

A srácnál ugyanez a helyzet, csak nem pont ennyi ideig tartottak a kapcsolatai.

A köztes időkben pedig ő elég sok mindenkivel lefeküdt, az elmúlt éveiben semmiféle kapcsolata nem volt, csak kalandok. Én igaz nem feküdtem le így össze-vissza senkivel, de nagyon sok mindenkivel "kavartam".

Most viszont annyira szerelmesek vagyunk, amilyet még sose éreztem. Egyszerűen minden egyes másodpercben átjár az érzés, minden időnket együtt töltjük, és olyan hihetetlenül meghitt és romantikus a légkör, hogy ilyet el se tudtam volna képzelni korábban.. Most úgy érzem megtaláltam a helyem. És ő is ezt érzi. Nincs bennem az az elvágyódás, mint korábban mindig. Akkoriban azt hittem, hogy ez egyszerűen jellemhibám, és bárki mellett jelentkezne.. de most semmi, őt akarom és kész. És ez abszolút kölcsönös.

De őszintén azért mindketten félünk, így ismerve a másik múltját. Csak áltatjuk magunkat, vagy lehet, hogy tényleg helyre áll végre a rend, csak eddig nem a megfelelő emberekkel találkoztunk?

22L


2014. máj. 15. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
most mondd meg, hát én tudjam? ééén tudjam???
2014. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy éppen én? Ééén???
2014. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
A mérlegelés a fontos. Most úgy érzel ahogy eddig még nem. Ez majd el fog múlni idővel és akkor megint elkezded keresni a szerelmet és a barátod aki iránt már elmúltak az érzelmek az nem fog annyit érni mnt ez az érzés amit most nagyon magasra tartasz. Szóval ha ez elmúlik és jön majd valaki más aki tud adni ilyen érzelmeket akkor lépni fogsz újra. Nekem ez a tippem. Próbáljátok meg minnél tovább fenntartani egymásban a tüzet és akkor talán hosszú idő után ez a biztos kapcsolat maj fontosabb lesz mint egy bizonytalan...
2014. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hangoljalak le azzal, hogy kutyából sem lesz szalonna?
2014. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!