Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egyszer megbánja a döntését?

Figyelt kérdés

szakított velem a barátom 3 hónapja. már régebb óta gond volt velünk, ugyan nem a kapcsolatunkkal közvetlenül, hanem mert volt egy mélyebb időszaka (munkahely, stressz, hasonlók), és azt mondta, most jobbnak látja, ha egyedül marad. sose hisztiztem, nem lógtam rajta, nem idegesítettem a kapcsolatunk alatt. épp ellenkezőleg, igazi társa voltam,szerettem, mellette álltam és türelmet tanúsítottam iránta. én úgy álltam hozzá, hogy kitartok mellette, együtt átvészeljük a nehéz időszakot, ő másképp döntött. a szakítás nagyon megtört, de ezt nem mutattam annyira felé.

a kapcsolatunk alatt többször mondta, hogy élete első olyan barátnője vagyok, aki tényleg igazán normális minden szempontból.

nemrégiben újra beszélgettünk, és ő eléggé érdeklődő volt, de aztán nem "alakult" sehová a dolog. ti el tudjátok képzelni, hogy még egyszer szeretne tőlem valamit, ha voltaképpen nem is velem volt baja annak idején?

22/L


2014. febr. 3. 20:57
1 2
 1/15 A.R. ***** válasza:
Te vagy "A" használati tárgy.
2014. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy érted ezt, kifejtenéd? :)
2014. febr. 3. 21:04
 3/15 ASOT ***** válasza:

ha semmi gondja nem lett volna veled akkor közösen megoldottátok volna a problémát ugyanis nem 15 éves fiatalok vagytok hanem értelmes emberek , és egy jó párkapcsolat erről is szól.


De ő mégsem akarta...


Ne várj semmire sem mert lehet h hónapok évek fognak eltelni a semmire várva...

2014. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy ezeket a dolgokat együtt is megoldhattátok volna.Hiszen egy párkapcsolat arról is szól,hogy megbeszélni a problémákat,segítünk a párunknak amiben csak tudunk.Furcsa egy ember.Gyerek,ebből a szempontból.
2014. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

igen, elég gyerekes viselkedés ez tőle... nem is tudom, hogy akarnám-e egyáltalán újrakezdeni vele, ha esetleg úgy adódna a dolog. nem nagyon hiszek az emberek gyökeres és tartós megváltozásában :)

de van olyan, hogy egy pasi megbánja a döntését, amit aztán nem fél beismerni? nekem csak elégtétel kell tőle :D

2014. febr. 3. 21:52
 6/15 ASOT ***** válasza:
azt hiszem h mondhatunk neked bármit....úgy is belemennél ha úgy adódna...szóval majd kiderül...
2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom szabadságra vágyott, meg is kapta, azután jött rá, hogy élete szerelmét veszítette el, mai napig felkeres, és érdeklődik. Megbánta, jó, hogy meg.

Ha nem lenne párom, akit szeretek akkor se mennék hozzá vissza. Akinek kellesz megtart, akinek nem hagyja, hogy elveszítsen, ilyen egyszerű.

De ha te kétszer akarod megütni a bokát, rajta és nem irónia, mindenki a saját hibájából tanul, sajnos vagy nem. :)

2014. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, épp ez az, a napokban kezdek arról meggyőződni, h nem engednék a próbálkozásának, már ha lenne egyáltalán ilyen. :) csak szeretnék tudni arról, ha esetleg megbánja majd, hogy így döntött...
2014. febr. 3. 22:19
 9/15 ASOT ***** válasza:
mindegy, tudd, hogy ha rosszul alakul majd a dolog akkor mi szóltunk , hogy ejjnye ejjnye kislány ezzel még megütheted a bokádat...
2014. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, mindenképp eszembe juttok majd :D

amúgy a történésnek semmi realitása, már csak azért sem, mert most elment fél évre külföldre.

2014. febr. 3. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!