Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon kisülhet ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kisülhet ebből még valami komoly is, vagy felesleges álltatom magam?

Figyelt kérdés

Meg írtam egy fiúnak, hogy nagyon tetszik. Kérdezte mit szeretnék tőle mondtam egyenlőre személyesen megismerni.

Válasza:

"Én nem vágyom komoly kapcsolatra. Nem szeretnék bele bonyolodni egy párkapcsolatba" "Ha mégis szeretnél velem találkozni utána ne szídj, hogy ez a szemét csak kihasznált téged."" Én megmondtam nem akarlak megbántani, félre vezetni tisztázom az elején."


Kérdeztem miért nem akar kapcsolatot.


Válasza: "Biztos, hogy nem szeretnék állandó barátnőt. Ez 100%. Azt is leírtam nem karlak kihasználni. Te is egyet értettél ebben. És akkor itt meg is érkeztünk. "


Írtam neki, hogy 3 mondatban összefoglalná milyen ember is valójában mert csak képekről ismerem. Erre a Válasza : Na jó, akkor jó éjszakát

Mondtam neki, hogy akkor megteszem helyette : Én ezeket írtam neki: Egy szűkszavú férfi vagyok, aki nem vágy komoly kapcsolatra pláne nem tőled. Szeretek inni, bulizzni dugni mert pasi vagyok. Vígan élem az életem kisebb nagyobb gondokkal. Remélem jól alakítottalak.

A Válasza: A pláne nem veled és a buli nem illik bele.



Lehet köztünk komoly kapcsolat, ha igen akkor hogyan? Azt mondta szép lány vagyok.. Mit tegyek, hogy akarjon tőlem komolyat ne csak szext??

17 L (szűz) 22 éves F van szó


2014. máj. 15. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem lehet belőle komoly. ne légy fogyatékos, ő is megmondta mi is megmondtuk. szakadj le róla
2014. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát rendben van
2014. máj. 15. 12:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát gyorsan lerázott, ez tény. Ő már eléggé továbbgondolta azt amit írtál neki. Meg is beszélhettétek volna, akár, de persze ez rajta múlott.

Na mindegy, lépj tovább. Szerény véleményem szerint nem jó egy ennyire direkt indítás, mert rögtön lesz valami konkrét gondolata az illetőnek még mielőtt megismerhettétek volna egymást.

2014. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Költőnő? ***** válasza:

Nem akar csak megdugni, leírta őszintén. Nem lesz belőle semmilyen kapcsolat. Értsd; felejtős a srác.

Amúgy ha nem is ismered, h lehetsz bele szerelmes? Mit szeretsz benne?

2014. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!