Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyják abba?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik, a suli egyik legmenőbb sráca. Ja, ez nagyon szuper érzés, nem mellesleg ki is használja, hogy van egy komplett háreme. Egy ideje eléggé hajt rám, osztálytársak vagyunk, szóval elkerülni sem tudom. Sokszor megyünk együtt órákra, ilyesmi.. Konkrétan tegnap álltam a büfénél, és hallom, hogy a mögöttem lévő évfolyamtársaim sugdolóznak, hogy "nem értem, pedig annyira nem is szép xy". Ezt még nem is venném magamra, mert oké, irigyek meg minden, de amikor a fél lánycsapat megpróbál kiszúrni velem, az már kissé idegesítő tud lenni.
2014. máj. 15. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azok a boldog tini évek..
2014. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amint lesz más aki tetszik a srácnak nem foglalkoznak veled többet.
2014. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!