Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de időközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de időközben megismertem egy másik nőt, aki nagyon megfogott. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy a barátnőmmel tavaly szakítottam, hónapokig szenvedtem (ő is), próbáltam más nőkkel kialakítani valamit, sikertelenül. Utána összejöttem újra az exemmel, de időközben már megismertem ezt a másik nőt, akihez egyre jobban vonzódom. Szeretem a barátnőmet is valamilyen szinten, de nem tudom mit tegyek. Ha megint szakítok vele, akkor az nagyon nagy szemétség lenne, főleg hogy mennyire örültem, hogy újra összejöttünk. Mit csináljak? 24/F.

2014. máj. 15. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsál háremet.
2014. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem még fiatal vagy. :) gondolom nem műkdik a kapcsolat a jelenlegi barátnőddel. Lépj! később megbánod, és amúgy is lehet, hogy az "új" lesz a gyerekeid anyja. :D soha nem tudhatsz semmit!

21/L

2014. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát röviden ennyi


Válassz :

1. Felvettél egy szaros használt alsóneműt és most azt hordod még egy ideig és mivel egyszer már levetted lefogod mégegyszer


2. Felveszel egy tisztát és megpróbálod nem teleszarni.

2014. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Ez zseniális volt. :D:D
2014. máj. 15. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Te most tulajdonképpen talán már csak "szánalomból" vagy együtt a régivel. Ezt értsd magadra is. Én az újat választanám, de mindkét lánynak elmondanám az igazságot. Lehet, hogy két szék között a pad alá esel, de legalább tiszta viszonyokat teremtesz.
2014. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem hidd el.Már szakítottatok egyszer,nem véletlenül!


Inkább szakíts vele és válaszd az újat :)

2014. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!