Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság pillanatnyi elmezavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság pillanatnyi elmezavar vagy érzed hogy megtaláltad? (lent)

Figyelt kérdés
21 vagyok, soha nem tudtam magamról elképzelni hogy fiatalon férjhez menjek. Érettebb vagyok a korosztályomnál, de nem vagyok biztos abban, hogy a házassághoz is. 1 éve vagyunk együtt, zavartalan az összhang és szívet melengetően szoktunk beszélni a közös jövőről. Imádom, legjobb barátok vagyunk nem csupán szerelmesek, a nehéz időkben egymásra támaszkodtunk - támaszkodunk. Ennek ellenére ritkán eszembejut a szabadság érzése, és az ezzel járó életmód. Mindeketten megváltozatattuk a másikat. De jó ez? Biztos vagyok magamban érzem, de félek attól, hogy egyszer egymásra ununk vagy unok és kell az új.. Én 21 Ő 26

2014. máj. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz idők? Rögtön nem is egy, hanem jó sok ahogy kiveszem. Mik azok 21 évesen egy év alatt, mesélj.

Nem szimpi a matektanár?

2014. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne izgulj... a pasik nem olyanok, akik csk úgy megkérik a kezed. az enyém már 28, 3 éve járunk de nem kréte meg... szal...
2014. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az élet minden területein adódnak, a munkám - amitől függnek a mellette folytatott tanulmányaim stb stb..

neki se egyszerű nekem se.. kedves hozzászóló úgy gondolod ebben a korban nem adódnak problémák..?

2014. máj. 15. 22:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Vannak erre utaló jelek.. nem azt mondom h most, de úgy egy évben belül simán kinézem belőle.
2014. máj. 15. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Úgy gondolom annyira kell komolyan venni a házassági terveidet amennyire komolyak ezek az általad megfogalmazott nehéz időszakok.

Tehát ha ezek valóban komoly dolgok, akkor minden bizonnyal el is tudod mondani, nem csak úgy idebigyesztetted, mert most épp igy hangzik kereknek a sztorid. Aztán fél év múlva már másképp fogod gondolni, épp ahogy a házasságot.


Tehát mik azok a nehéz időszakok egy év alatt 21 évesen, ird már le. Kikergettek az országból a németek vagy mi?

2014. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elsősorban a munka - azaz a megélhetés - nálam. Munka- tudok tanulni, nincs munka, nem tudok tanulni, ha nem muszály nem támaszkodom senkire, hanem egyedül oldom meg a helyzetem. a szülő az az utolsó gondolat


Volt egy időszak amikor az ő édesanyja kapott szívinfarkrtust


Volt egy idő amikor az én édesanyám került kórházba (sokadjára)


Hozzáteszem őt k 2 ország választotta el az édesanyjától, valamint az állandó herce-hurca a tartózkodási engedéllyel.

(U.I.: legyél szíves visszavenni a bántó hangnemedből mert idegesít, normális kérdés normális válasz, ha pedig nem tetszik valami nem kell kommentelned- mert bölcsebb nem lettem)

2014. máj. 15. 22:55
 7/10 A kérdező kommentje:
muszáj*
2014. máj. 15. 22:56
 8/10 A kérdező kommentje:
ÁÁ mindegy, először és utoljára próbáltam meg ezt. nem volt jó ötlet ide írni, próba-cseresznye, levontam a konzekvenciát. Köszi nem kérek több választ, mert értelmetlen. Szép napot! :)
2014. máj. 15. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért még gyorsan válaszolok:

Beszéljetek a hosszabb távú terveitekről. Ha szóba kerül a házasság, mondd meg, hogy nem akarod elsietni. Nem tudom, együtt éltek-e? Ha még nem, akkor talán egy ilyen elhatározás előtt nem ártana egy kis együttélés, hiszen akkor derül ki igazán, mennyire tudtok együttműködni a hétköznapokban.

Én nálad idősebb voltam, mikor férjhez mentem, nálunk ezt másfél éve együttélés előzte meg, mondjuk mi elég hamar összeköltöztünk. Több mit öt éve szerelemmel szeretjük egymást, nem ununk egymásra és egyben mi is egymás legjobb barátai vagyunk. Én bízok annyira magunkban, hogy ha lesznek is nehézségeink, meg tudjuk majd oldani.

De az biztos, hogy ilyen elhatározást nem lehet elkapkodni, csak akkor vágj bele, ha tényleg úgy érzed.

2014. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az igazival vagy együtt, akkor nincsenek kétségeid a házassággal kapcsolatban még fél év után sem...Tudom mert megtapasztaltam azt is amikor őrlődtem... agyaltam...de igazság szerint éreztem hogy nem az az ember az igazi, aki megkérte a kezem mikor 20 éves voltam. Nem sokkal később szakítottam is vele.


Mikor az igazi szerelmem kérte meg a kezem, szokatlanul rövid együtt járás után, azonnal igent mondtam és semmi de semmi kétségem nem volt...azóta már házasok vagyunk, és boldogok. Pedig mi is átmentünk nehézségeken (munkanélküliség, gyerektéma) utóbbit nagyon nehéz volt elfogadni, de kitartunk egymás mellett, mert nem vagyok hibás azért ami van (betegség), és első sorban egymást választottuk...


Szóval ha kétségeid vannak a jövőt illetően a pároddal kapcsolatban, akkor nem szabad hozzámenni.

2014. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!