Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha bejön más férfi is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha bejön más férfi is a páromon kívül? 19/L

Figyelt kérdés
Szeretem, de ha az utcán van egy jóképű srác, szemügyre veszem. De semmi más meg sem fordul a fejemben, csak hogy nem néz ki rosszul.
2014. máj. 15. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasidnak baj lenne, nekem nem baj.
2014. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem jó
2014. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de, ha közben vágyódsz is utána akkor már igen.
2014. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes dolog...


Viszont nem olyan régen beszéltem egy csajjal, aki 2 éve boldog párkapcsolatban él, közben mellékefél... ...mikor mondtam neki, hogy érdekesen mutatja ki szegény barátja iránt a szerelmét, akkor megkérdezte: miért? :-)


Ennyit a nők érzékeny lelkivilágáról! :-)

2014. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Szerinted a pasid nem nézi meg az utcán a csinos, dögös nőket? Dehogynem.....
2014. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi. Ha már más is megfordul a fejedben csak akkor kezdődnek a gondok.
2014. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tényleg nem gondolok másra de még ez a kis dolog is elég ahhoz hogy bűntudatom legyen miatta.
2014. máj. 15. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
A megnézés természetes, csak tovább gondolni nem jó. Akkor már baj van
2014. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerinted a pasidban nincs meg ugyanez?:)
2014. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt lehet lazán kezelni. Megjegyezheted, ha az utcán látsz egy jóképű pasit, ugyanúgy szép lányt. Ahogy ő is megteheti. Attól, hogy együtt vagytok még nem muszáj vakságot tettetni. Főleg, hogy ez természetes és ezen a szinten ártalmatlan.
2014. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!