Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki járna velem, meg tetszem neki, ez biztos. És én pedig járnék vele, meg gyakran gondolok is rá, de valamiért mindig, amikor lenne alkalom megijedek és meghátrálok. Valamiért félek a párkapcsolattól, és nem merek belemenni. Ez normális? Vagy ez változhat, és várjak még tovább? Még sose voltam senkivel, és eléggé félénk típus vagyok :/ 15/l

2014. máj. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert felsz tole, mert fogalmad sincs milyen:) nincs baj a kapcsllatotokkal, csak felsz, de nem azert mert rossz lehet, hanem mert meg nemtudod milyen

"Ha nem felnel, mit tennel?" Valaszolj!:)

2014. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit tennék... mert félek :) Mindig megijedek és meghátrálok, ha közeledik, de igazából nem tudom, mit tennék.. :( nem való nekem még ez, ugye? Várjak még egy kicsit, és bátrabb leszek?
2014. máj. 16. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy csalódni fogsz? Szerintem még ne kötelezd el magad mellette, randizgassatok, ismerjétek meg egymást jobban, aztán ha feloldódsz mellette akkor el tudod dönteni hogy mi legyen :)
2014. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mitől félek, nem attól, hogy csalódni fogok, hanem úgy az egésztől :) Nem tudom, milyen, és félek, hogy rosszul csinálok valamit, meg félek az elkötelezettségtől :/
2014. máj. 16. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A felelem csak bennunk letezik! Sokszor a veszely nem is valos, csak mi kepzeljuk annak, es olyan dolgokban hatraltat, ami nem veszelyes!

a baratnommel anno ugy jottunk ossze, hogy egy koncert utan tamasztottuk egxmast aztan egyszercsak megcsokoltam.... kesobb azt mondfa, hogy ha elotte megkerdeztem volna, hogy megcsokolhatom e, o nemrt mindott volna, mert megnsosem csokolozott elotte es felt... ez keneneked is:D valaki kelloen hatarozottan megleoje helyetted azt, amit ugyis akarsz, csak felsz meglepni:D bizd magad a sracra! Nem kell tennedsemmit, csak ne hatralj meg:)

Es nincs mitol felned!

2014. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom :)
2014. máj. 18. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!