Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak kihasználnak anyagil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kihasználnak anyagilag. Miért csak az ilyen férfiak jutnak nekem? Mivel védekezhetnék?

Figyelt kérdés

Nem volt sok párom eddig összesen kettő, mind kettő kihasznált anyagilag, pedig én még csak diák vagyok. Ők pedig mindketten dolgoztak/dolgoznak. Nekem 30 ezer forintos árvaságim van, nekik 100-120 ezer fizetésük.

A volt párom állandóan a kocsmában volt és nyerőgépezett persze mindig vesztett, a jelenlegi páromnak 3 hónapja a tartozását kellett visszafizetni, ezért megbeszéltük, ha megyünk valahová akkor én fizetek. Már nincs tartozása, mégis elvárja még mindig hogy én fizessek. Nagyon zavar, mert nekem már elfogyott az árvaságim, és annyi pénzem sincs, hogy reggel egy kávét vegyek suliban, és hol van még a június 10?

Miért én fogok ki az ilyeneket? Vagy velem van a baj?


2009. máj. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia. hagyd el szerintem. Ne hagyd, hogy kihasználjon. Neki nem megalázó, hogyha beültök meginni egy kólát, te fizetsz? Az én páromnak az lenne...


18/l

2009. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd őket, hogy kihasználjanak, ez nincs rendjén. Nem kell Neked eltartanod őket, nem akarlak leszidni, de a Te hibád is, hogy hagyod. Állj a sarkadra, és ne fizess nekik semmit. Nagyon sajnállak, hogy árvaságit kapsz, ezért külön szemét dolog tőlük, hogy kihasználnak. Ha már most ezt teszi/k Veled akkor ha együttmaradtok mi lesz? Elfogják játszani minden pénzed. A Te érdekedben mondom, teljesen jóindulatból, hogy koptasd le és ne hagyd, hogy rajtad élősködjön!!! Veled nincs semmi baj, csak túl jó a szíved, vagy túlságosan szereted és ezért adsz neki, pedig nem érdemli meg. Minden jót kívánok Neked, és ezek mellé még egy normális pasit is tiszta szívemből!

20/L

2009. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat.
2009. máj. 16. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Rázd le, alap hogy a pasi fizet. (nyers, de ha belegondolunk jogos)

shk.

2009. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem nincs erre szabály hogy ki fizessen hol, mit. egy normális kapcsolatban a társak nem használják ki egymást sehogyan sem. ha szükség van rá épp, segítenek egymásnak (akár anyagilag, akár másban). de kölcsönösen segítik egymást, nem pedig az egyik csak folyamatosan 'elvesz' a másiktól. nálatok ez egyértelműen nincs rendben. talán kicsit nyersen fogalmazom meg, de ha lenne egy kis eszed már elhagytad volna ezt az embert rögtön amikor ezt az életmódot elkezdte.
2009. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!