Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pasi is van a dologban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pasi is van a dologban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kavarok egy barátommal ő már szeretné kimondani hogy kapcsolatban vagyunk de én még nem. Úgy pár hónapja a barátnőm csak barátságból elkezdett találkozgatni az exemmel és nagyon féltékeny lettem, rosszul esett és mondtam is a barátnőmnek, nagyon össze vesztünk ez miatt. Már kezdtem elfelejteni a volt barátomat és örültem is magamnak hogy sikerült és nem is hiányzott, erre hát egyre többet láttam a barátnőm miatt és sikerült visszaesnem. Elkezdett hiányozni, egyre többet gondolok rá napi szinten és újra megpróbálnám vele. De ugye itt van akivel most kavarok ő a leges legjobb barátom és ez miatt nagyon kiborulna és szerintem el is veszteném. Kíváncsi lennék hogy az exemnek most mi a véleményre rólam mert múltkor olyat hallottam hogy azért még figyelgeti hogy kivel vagyok.De azért akkor még a szemembe se nézett és köszönni sem köszönt, és azt kéne megtudnom hogy ő hogyan viszonyulna hozzám?! Mert én nem fogok ráírni meg ilyesmi mert szerintem nagyon hülyének nézne vagy nem tudom. Mit csináljak ? Mit tegyek ? Véleményt kérhetnék tőletek vagy valami segítséget,tippet? mert egy helybe toporgok és nem tudok mit csinálni. :/
2014. máj. 17. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
önző vagy
2014. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit tegyek?mit tegyek? - nőj fel...
2014. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fejbe kėne löni!
2014. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lépj már túl az exeden!

de ezek szerint egyiket se szereted

2014. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állj be hamburgerhúsnak közéjük.
2014. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejts el az ex-ed a "barátnőddel" együtt, és adj esély a másik fiúnak! Hidd el, ha visszamész az ex-hez, utána késő bánat lesz sírni a mostani fiú után!
2014. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Isten báránya... Szereted még az exed és vissza is mennél hozzá? Valami oka csak volt, hogy szakitottatok... Ne szivasd már magad, nézz előre és ne nyavajogj.

Kézcsók kérdező.

2014. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!