Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rettegek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel évek óta megszakadt minden kapcsolat. De pár hónapja összesodort minket az élet. Egyikünk sem akarta de újra egymásba szerettünk. A gond csak az hogy neki van egy kapcsolata. Együtt is élnek. Komoly kapcsolat, házasságot tervezték. Az exem teljesen kiborult és én is. Mert egymást szeretjük de ott az a nő. Most attól félek terhes és ha az lenne akkor el kell engednem életem szerelmét mert nem lehetek önző.
2014. máj. 17. 11:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez tenyleg egy nagyon kosza helyzet,de en azt mondom ha szeretitek egymast ne engedd el! ritka az ilyen s becsulnotok kell,ellenben nem tisztesseges a masik novel szemben,szoval ha a fiu is biztos benne,hogy nem avval a novel akarja latni magat a jovoben akkor tegyen ellene.de ha nem akkor engedjen el teged te meg lepj tul.
2014. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van más is :D az exek csak azért jók, mert nem kell újra megismerni őket, de akk is nem kellene egy komoly kapcsolatot tönkretenni. van más hal is a tengerben
2014. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az exed annyira szeretne, akkor már amikor összejöttetek szakitott volna az élettársával. Azt tudom elképzelni, hogy szeret téged is meg a mostani társát is és nem tud választani. Én biztos otthagynám, mert ha a másikkal együtt is él (még el se költözött tőle, mióta velem is összejött) akkor én kilépnék ebből a háromszögből. Ha veled marad, akkor meg mindig arra gondolhatsz hogy lehet az élettársa után vágyakozik. Esetleg ugy lehetne ezt a helyzetet tisztázni, hogy költözzön el a párjától szakitson meg vele minden kapcsolatot és akkor ha eltelik pár hónap akkor lehetne vele ujra összejönni. Persze ha meg még terhes is, akkor meg már tényleg otthagynám.
2014. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szereti az elettarsat. Ezert szenved. Most meg lehet terhes. Hogy hagyja igy ott?
2014. máj. 17. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, mi annyira vonzó ebben a pasiban, hogyha képes együtt élni valakivel, és a szemébe hazudni, hogyha valójában nem is szereti, és szenved mellette. Gratulálok az értékrendedhez, nagyon tiszteletre méltó a szerelmed!....
2014. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, el ne higgyél mindent, ha egy férfi valakit nem szeret lelép, lehet az élettársának meg azt bizonygatja, hogy te nem tudtad még elengedni.
2014. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most mondom nem tudom hanyadszor hogy lehet hogy terhes a csaj a jövő héten megy dokihoz. Ha nem terhes a csaj akkor szakít vele. Ezért félek hogy ha terhes akkor mindketten nagyon fogunk szenvedni.
2014. máj. 17. 12:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és csak azóta szenved miota felbukkantam az eleteben addig elvolt a csajjal. Csak rajott hogy nem szereti csak kenyelmes elete volt mellette
2014. máj. 17. 12:52
 9/11 H_Vivien ***** válasza:

1. Ha annyira szenved és ráadásul a mostani kapcsolata sem jó, akkor tulajdonképpen miét is nem vagytok együtt? Jaaaaah, lehet terhes az élettársa. 2. Nyilván rossz a kapcsolata, egyértelmű hiszen az ilyen helyzetekben mindig az :D Ne legyél naiv. Ha valóban Téged akarna, akkor már lépett volna otthonról és Veled lenne, nem csak "szenvedne". Ami valójában nem is szenvedés, csak megnyugtatás, hogy elhidd, hogy milyen nagyon rossz is Neki.

3. Van terhességi teszt a világon, ami kimutatja a terhességet, nem kell várni napokig. Csináljon tesztet és máris tisztán láttok.

Egyébként pedig, ha egy pasi ki akar szállni a kapcsolatból, mert valóban rossz, akkor ki is fog, hiszen egy élete van mindenkinek, amit szeretne boldogan élni és senki sem a saját maga ellensége :)

Egy szó, mint száz, felejtős a pali, mert ha eddig nem lépett ezután sem fog :)

2014. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Terhességi teszt negativ lett. De nem jött meg a csajnak és egyéb tünetei is vannak. Emiatt szenvedünk most. De már csak pár nap. Remélem.
2014. máj. 17. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!