Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 év közötti Urak! Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év közötti Urak! Ebben van változás az életkorral? Tapasztaljátok magatokon?

Figyelt kérdés
Huszas éveitek elején még inkább a csajozással vagytok elfoglalva, és hogy kiéljétek magatokat? (igen kicsit sztereotíp lehet..) Később ahogy "értek" jobban tudtok értékelni egy valódi mély érzelmeken alapuló kapcsolatot? Természetesn ez nem zárja ki, hogy előtte nem szeretitek az adott lányt viszont vagy nem tudjátok felmérni mit ad nektek. Csak az érdekelne, hogy ez mennyiben változik, ahogy idősödtök.
2014. máj. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyénfüggő, van aki már a huszas évei elején is komolyan gondolkodik, van aki 30 évesen se.
2014. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem nem így van\volt, időpocsékolásnak tartom az energiát olyan kapcsolatokba fektetni, amiktől nem remélek sokat, így gondoltam ezt mindig. 23
2014. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
20éves koromtól így érzem. Már akkor nem érdekelt ez a sok baromság amit mások úgy hívnak hogy "kiélik magukat" .talán az évek alatt kicsit erősödött bennem de már régebb óta megvan mint ahogy azt megtippelted. 25/F
2014. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40 évesen is szeretem kiélni a vágyaimat...
2014. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem. régen mély érzelmi kapcsolatra vágytam, most már arra sem igazán


30+F

2014. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már Közelebb vagyok a 40-hét.20:nagyon érett komoly gondolkodás,30:kiábrándultság-extra pörgés,éjjel-nappal nagy élet.35-40:bölcsesség-le vagyok tojva mindenki,csak én számítok.Persze ez az én életem.Mindenki más és más.
2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok. Eddig egy komoly kapcsolatom volt, ami 2,5 évig tartott, és most leszünk lassan 4 hónaposak az új barátnőmmel.

Őszintén szólva az előző barátnőmnél annyira csalódtam a kapcsolatosdiban hogy azt elmondani nem tudom, megcsalt, átcseszett, hisztizett, pedig én úgy gondolom megtettem mindent hogy ami tőlem telt, de soha semmi nem volt elég jó. Amikor annak vége lett, azt éreztem hogy nekem erre nincs szükségem, csak max valami nagyon laza nyitott kapcsolat, de inkább csak dugópajti kell.

De sajnos akkora nőcsábász nem vagyok hogy ezt el tudtam volna érni. Viszont a mostani barátnőmmel nagyon egymásra találtunk. 9 hónap telt el a két kapcsolatom között, már éreztem azért a vége felé hogy jó lenne valaki, és most örülök hogy vele összejött.

Szummázva nem hiszem hogy ez kor függő, vagyis lehet hogy van akinél igen, de inkább egyéniségtől, és a korábban szerzett tapasztalatoktól függ. Én mindig komolyabb kapcsolatokat kerestem, meg a szerelmet, nem csak a szexet, már tizenévesen is. Bár az előző kapcsolatom elég mély sebeket hagyott, és nagyon szétbarmolta a nézeteimet. Akinek 2-3 ilyen kijut, nem csodálom hogy elveszti a bizalmát a nőkben egy életre.

2014. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)!
2014. máj. 17. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez sztereotípia szerintem..

En sosem voltam igazán csajozós, bulizós igen..de valahogy a futókapcsolatok nem voltak sosem nekem valóak...

22 évesen lettünk egy pár a feleségemmel...nagyon értékeltem már akkor, hogy ő értékel engem...könnyű volt beleszeretni:-) már az elején az első hónapban tudtam, hogy ő lesz az.. Cak azt nemtudtam ő is így gondolja-e

Persze most sokkal mélyebbek az érzések, de nem a koromból adódóan, hanem az együtt töltött idő, és megélt dolgok miatt


28/F

2014. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!