Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kelendőbbek a ducibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelendőbbek a ducibb nők (75-80 kg felett) manapság?

Figyelt kérdés
Én 170 cm vagyok és 56 kg. Szép csinosnak mondanám magam, viszont kisebbek a melleim. Nem egy helyes jó pasival próbáltam ismerkedni, aki visszautasított azzal, hogy bocsi az a baj hogy vékony vagyok, mert hogy a mai fiúknak, így neki is inkább a 75-80 kg feletti nagy mellű nők jönnek be.
2014. máj. 18. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
71%
Nem tudom hány éves vagy és milyen korú pasikkal ismerkedsz, általában a kisfiúk a vékony nőkhöz vonzódnak, mert őket még vezetheti a média meg a társadalom által formált ideálkép, nem véletlen, hogy régen a duci nők voltak az ideálok. Viszont az érettebb férfiak, már nem manipulálhatók úgy és inkább jobban vonzódnak a teltebb idomokhoz. Nem véletlen a termékenység jelképe stb Willendorfi vénusz ás társai
2014. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
mert csak a kutyák játszanak csontokkal!
2014. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Jézusom!!!


És vékony vagyok, kis mellű és középkorú, és sok fiatalabb pasi megkörnyékez, hogy ez tetszik nekik. (Nekem meg a fiatalabbak nem :)


Persze soknak meg a teltebbek jönnek be, erről nem tudok beszámolni, mert ők nyilván nem engem keresnek.


A kérdésed hülyeség, nincs egyen ízlés.

2014. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na, olyan gyorsan akartam írni, hogy nem sikerült helyesen, bocsi.
2014. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elég duci vagyok (170/80) és nekem pont fordítva jött le a dolog, hogy a vékonyabb lányokhoz jobban vonzódnak általában. (22/l)
2014. máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem is mondanék semmit, csak felpontoztam amit a jaguár harcos mondott... :D


De mégis: ő ezt mondta, mert önmagából indul ki. Nincs ezzel semmi baj, ha a ducikat szereti az ő dolga - neked meg ezzel lehet csorbát ejtett az önbecsüléseden, pedig ahogy mások is leírták ez (mármint hogy mindenkinek egyforma lenne az ízlése) nincs így. De ha gondolod próbáld ki: tábla csoki reggelire, meg ilyenek és meglesz az a 75-80 kiló... :P

2014. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs de szerintem nem számítasz túl vékonynak 56 kiloval.

Ez lehet hogy inkább a korodtól függ, mert a 18 év alatti pasik a nőiesebb formákra buknak, tehát attól függ hogy ki mondott ilyeneket neked. Mert ha 18-19 évesek akkor érthető, vagy csak rossz pasikba botlasz.

Az is lehet hogy valaki csak így akart elküldeni..

11-es pont az ellenkezőjét írta :D De abban is van igazság. és 13-mal egyet értek.

Amúgy az igazság az hogy általánosságban az egészséges, viszonylag vékony nőkhöz vonzódik a többség, de sokan szeretik a formásabb alkatot is. Viszont te 56 kiloval nem hinném hogy túl vékonynak számítanál, már bocs de ez a kg magasabb mint ami az én osztályomban átlag volt ráadásul a csajok átlagmagassága több volt. Tehát ha utánaszámolsz a többségnek még magasabb testtel is kevesebb kiloja volt.

2014. máj. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Kibszott nagy baromság hogy ahogy érettebb lesz egy férfi egyre inkább a hájra bukik..
2014. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése...Tudomásul kell venni hogy nem tetszik mindenkinek ugyanaz. Van aki a vékonyakat szereti és van aki a teltebbeket. Ennyi.


Én duci nő vagyok. 175/90 Ez még épp beletartozik a túlsúlyos kategóriába. Attól függetlenül hogy ekkora vagyok, van formám. Nagy mell, vékony derék, széles csípő. Tipikus homokóra alak. Nem festett szőke, vállig érő haj, világoskék szem....A férjemnek ez jön be és ennyi:) így is ismert meg.


A nővérem elég vékony. 180 centi és 59 kiló. Sose volt senkije...de ez nem azért van mert vékony, hanem mert sose próbálkozott ismerkedéssel.


Fogadd el hogy nem tetszhetsz mindenkinek aki neked megtetszik, csak mert vékony vagy. A vékonyság még kevés ahhoz hogy egy pasi oda legyen érted.

2014. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Ízlések és pofonok. Eddig nem volt szerencséd.
2014. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!