Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Keddre készítettem egy prezentációt, amiből majd védnem kell. Megkértem a barátomat, hogy nézze meg és mondjon róla véleményt, mivel a munkahelyén ő erről konkrétan tanult, hogy egy prezentációnak hogy kell kinéznie, hogy kell előadni helyesen, stb stb. Tegnap erre nem került sor, végül ma reggel hozta fel, hogy csinálom-e? Mondom persze, de akkor nézze már meg milyen lett. Elindítom, mutatom neki meg magyarázok ott, aztán mire visszafordulok azt látom, hogy a telefonját piszkálja. Mérges lettem és megkértem, hogy tegye már el a telefont, ne a facebookot nézze már, ha közben neki jár a szám... Aztán kifakadt, hogy jaj biztos jó lesz az, őt nem érdekli, minden dia úgyis ugyan úgy néz ki, stb. Na erre nagyon mérges lettem, mert úgy tűnt ma a bunkóbb lábával ébredt, mert reggel óta beszólogatott. Itt elegem lett és azt mondta neki mérgemben, hogy a k.u.r.v.a. anyjával bunkózzon meg tegye ezt, ne velem. Erre felkapta a vizet, hogy én ne szidjam az anyját, fogta a cuccait és inkább hazament... Nem álltam az útjába.
2014. máj. 18. 10:21
 1/4 aladar12 ***** válasza:
100%
jogosnak jogos, de nem kéne anyázni. olyankor te is vedd elő a telefonod és írj neki facebookon, hogy figyelni kéne.
2014. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van jó tetted menjen a izébe
2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrea Henrietta ***** válasza:

Jogosan lettél mérges, de azért talán túl nagy vita lett, ahhoz képest, hogy amiből kiindult, nem olyan egetrengető. Nem fordulhat elő, hogy itt más, régebbi, "eltemetett" sérelmek is akadnak kettőtök között?

Persze megértem, hogy rosszul esett hogy nem szentel akkora figyelmet a prezentációdnak, de talán szépen, anyázás nélkül is meg lehetett volna ezt beszélni vele. Szerintem gondolkozzatok el azon hogy milyen gondok is akadnak köztetek, olyan tüskék, amiket nem beszéltetek meg, olyasmik amik mindkettőtöknek rosszul estek, de mégsem szoltatok a másiknak...

2014. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért jött már ki rajtam a trágár beszéd, mert már reggel óta beszólogatott minden kis hülyeség miatt, és már emiatt is elég paprikás volt a hangulatom. Kérdeztem is, hogy mi baja van ma reggel, hogy így viselkedik, de nem kaptam érdemleges választ. De ez tette fel az i-re a pontot. Egész héten ezzel "rugdosott", hogy "csinálod? csinálod? kész van már? égni fogsz ha keddre nem lesz kész", meg ilyenek, aztán ha már ennyire "érdekelte", gondoltam meg is nézné meg meg is hallgatná (ezt meg is ígérte, hogy véleményezi). Aztán amikor odakerülünk ezt csinálja...
2014. máj. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!