Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti meddig várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meddig várnátok egy férfira ha? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval meddig várnátok egy férfira hogy döntsön kit választ, ha korábban eljátszottátok a bizalmát de szeret csak már lett egy új kapcsolata. Egyelőre a férfi nem tud dönteni. Ez 2 hete megy így. Meddig várnátok?
2014. máj. 18. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
SEMEDDIG. Rég rossz, ha gondolkoznia kell ezen. Csók!
2014. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én két dologra nem várok az életben. Csodára és férfira.
2014. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tud köztem és más között egyértelműen dönteni, akkor semeddig. Mert így, ha engem is választana se lenne ugyan az, mint régen. A harmadik személytől is függne ezután a férfi, benne maradna a "mi lett volna ha" vagy a " ha a másikat választottam volna, most nem ez lenne" stb. Ha igazán szeretne még akkor nem lenne új kapcsolata, de ő már túllépett.
2014. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2# az utóbbi érdekes módon igaz lehet a női egyedekre is. Köszönöm szépen.
2014. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tud dönteni? Akkor egyik nőt sem szereti igazán.Meg mi az,hogy nem tud dönteni? Nekem ilyen döntésképtelen f.aszi nem kéne.Meg most senki nem is kéne.
2014. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy játszotta el a nő a bizalmad?

Nem egyértelmű,hogy az új lányt választod?

2014. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Az egyik lányban csalódott de szereti még. Az új kapcsolata meg jól működik de érzelmek a másik iránt vannak.
2014. máj. 18. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja,hogy Te vagy az új lány.

Gyűjts néhány egyértelműüzenetet meg képet meg felvételt és mutasd be a réginek.Mond meg neki,hogy most már tied a pasi és kopjon le róla,mert ő nem tudja többé az igényeit kielégíteni. 23/l

2014. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!