Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszatalál még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszatalál még hozzám?

Figyelt kérdés
4 hónapot voltunk együtt a barátommal aztán azzal az ürüggyel szakított hogy már nem érzi azt amit régen és hogy megváltoztam az utóbbi időben. Hirtelen jött mert eddig tényleg minden rendben volt és úgy bánt velem mint egy angyal. Aztán tegnap előtt együtt buliztunk, és mondta a haverja hogy ki van. Cigizett, amikor teljesen cigi ellenes és soha nem cigizett azelőtt, ez mitől lehet? aztán smárolt az egyik barátnőmmel is. Szerintetek visszakaphatom valamilyen úton? Vagy mit tehetek? Felejtsem el? Köszi előre is :)

2014. máj. 18. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csakis azért smarolt a barinőddel mert szeret téged..-.-
2014. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól mondod felejtsd el.

Ne akard visszakapni. Látod egy roncs lett.

2014. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es!

Ok. Ha tehát félrekúrok, akkor azt azért csinálom mert szeretem?

Na ne fárassz. Ha egy pasi másik nőt csókol meg annak a szeme láttára akit szeret, akkor az azért elég gáz. Hogy várhat bármit is a lánytól?

2014. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gusztustalan embert nem értem,miért akarsz visszakapni.Amúgy sem kellesz már neki,és nem szeret.
2014. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló pedig ironikus stílusban válaszolt.
2014. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!