Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lánynak is azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is azt mondják otthon hogy gazdag fiút keressen magának?

Figyelt kérdés

Anya egyik kolléganője mesélte hogy ő megmondta a lányainak hogy gazdag fiút fogjanak maguknak.

Lehet hogy véletlen, de mind a 2-nek a barátjának a családja tehetős.


2014. máj. 18. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szerelmet és a boldogságot, a családi harmóniát nem lehet pénzért megvenni
2014. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mr. Truth ***** válasza:
Legalább őszinte...
2014. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szép lány mind a kettő és így tudnak válogatni. Nem hiszem hogy a gazdag fiúk rondák lennének.

Ha meg nem szeretik a fiút akkor váltanak, fiatalok még...

2014. máj. 18. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát az anyuka elég gyökér lehet. Minden szülő részéről gyökérség megmondani, hogy kivel járjon a gyerek.
2014. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyit mondanak, hogy szeretnék, ha olyan barátom lenne, aki normálisan bánik velem. Meg hogy nem nekik, hanem nekem kell megfelelnie. Bár lehet, hogy akkor lenne könnyebb a jelölteknek, ha fordítva lenne XD
2014. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak ilyen gyökér szülők, csak abban lehet bízni, hogy a lányok mihamarabb rádöbbennek, mekkora hülyeség is ez.
2014. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, engem arra tanítottak mindíg is hogy magam teremtsem meg azt amire szükségem van, a szépség másodlagos volt a családban, a tanulás volt az első. Most van 3 felsőoktatásban végzett/ vagy ott tanuló gyerekük a szüleimnek. Aik nem mellesleg boldogok elégedettek az életükkel. Párválasztással kapcsolatban sem féltenek minket, és soha nem szólnak bele.
2014. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondogatták anno, de sose tudott érdekelni, mert eleve nem vonzódom a fiúkhoz.
2014. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez a legbiztosabb megoldás!
2014. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondtak ilyesmit, pedig egyetlen lány gyerek vagyok. :)
2014. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!