Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így kezelni a női vásárlásmániát?

Figyelt kérdés

A párom szerint túl sokat költök (nincs saját keresetem egyenlőre), ezért leredukálta a vásárlási szenvedélyemet havi egy alkalomra. Listát kell írnom arról, mire van szükségem, ezt együtt átnézzük, hogy tényleg kell e, vagy csak halmozok, és egyszerre nem költhetek többet 3 000Ft-nél.

(Ha valami drágább kell, akkor ha abban a hónapban nem veszek semmit, a pénzt "átutalhatom" a következő hónapra)

Elvileg ez talán kigyógyít a vásárlásmániából.


(Lakásra gyűjtünk)


Csajok, ti beleegyeznétek hasonlóba?

Srácok, megszabnátok ilyet a barátnőtöknek, ha előtte hónapokig vásárlás mániában szenvedett, és most nagyon meg kell fogni a pénzt?


2014. máj. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed, hogy ha felnőtt nő létemre nem lenne saját keresetem, és a párom tartana el, amellett, hogy közös lakásra igyekszik gyűjteni a saját jövedelméből, akkor én beleegyeznék-e abba, hogy ne költhessem korlátlanul az ő pénzét a vásárlásmániám miatt???
2014. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így tökéletes. :)
2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó ötlet. Főleg, hogy érzed közben, hogy segít, támogat. Nem csak megtiltja, hogy sokat költs, közben ott van melletted. Na meg, azért az eléggé motiválhat, ha egy közös lakásra gyűjtötök. :)


Ha nagyon nehezen bírod, tényleg gondolj valami olyasmire, hogy milyen jó lesz akkor, ha már a lakásokat nézegettek, hogy melyik lesz a legjobb számotokra. Ez talán segít a holtpontokon túljutni! :)

2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő adja a pénzt, neked meg nincs saját kereseted, akkor még jó, hogy megszabhatja, mennyit költhetsz és mire az ő pénzéből.
2014. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem egyeznék bele ilyesmibe.
2014. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár azt azért hozzátenném, hogy nem fogalmaznék meg vásárlási igényeket, ha nem lenne saját keresetem.
2014. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!