Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám ezt kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Helló, olyan problémám lenne, hogy van egy lány (20) akivel társastáncra járok. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk és túlságosan is megkedveltem. Ő is kedvel engem ,legutolsó találkozásunk alkalmával már ő is flörtölgetett velem, de egyszer csak mintha megijedt volna és közölte, hogy nem szeretne kapcsolatot mert még az exét nem tudta lezárni. Ez életem leghosszabb hétvégéje.. gyomorgörcsel és társaival. A kérdés az, hogy tudnám ezt a legjobban kezelni? 22f

2014. márc. 1. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
vársz amíg lezárja az exes dolgot
2014. márc. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen alapból nekem is ez a megoldás jutott eszembe.. csak úgy érzem addigra tönkre fogok menni.. Túlságosan is megkedveltem és nem tudok másra gondolni
2014. márc. 1. 01:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki... "Ne haragudj, de nagyon jól érzem magam veled, sokat gondolok rád, és... (hatásszünet) tulajdonképpen hiányzol. Találkozzunk csak, beszélgessünk, nem azt várom, hogy a nyakamba ugorj, csak hülyéskedjünk, beszélgessünk, ahogy eddig"
2014. márc. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad., köszönöm a választ, nem hangzik rosszul
2014. márc. 1. 01:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény :)
2014. márc. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt mondod rá-és miből gondolod,hogy én akarok?én azt hittem csak barátok vagyunk.

aztán témát váltasz és ugyanúgy nyomulsz tovább,csak kicsit lassabban.

2014. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
öm, pesti vagy?
2014. márc. 1. 02:12
 8/8 anonim ***** válasza:

tőlem kérdezed?

és te írtál nekem értelmetlen privátot?

2014. márc. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!