Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra jöjjek vele össze egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra jöjjek vele össze egy év szakítás után?

Figyelt kérdés
Már egy éve, hogy szakítottunk elötte 3 évig voktunk együtt.. (azért szakitottam mert mar untam es kivancsi voltam milyen massal) azóta főleg a szakítás utáni hónapokban mindketten kiéltük magunkat, es neki se meg nekem se nincs parkapcsolata. Az utobbi időben nagyon sokat gondolok rá és nem tudom mi legyen, várjak még jön egy fiú vagy jöjjünk újra össze? (Attól félek hogy összejövünk és akklr jön majd valaki... de ha meg nem próbálom meg akkor ott van az : mivan ha?.., ja és még jönnének ezek a kérdések: igen ő is szeretne biztos , mert egyik ismerosomtol tudom hogy.meg gondol ram)
2014. máj. 18. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén? Remélem neki több esze lesz és kivág, miután ezt a kérdésed elolvasta.. Kb.
2014. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne h ő kell, akkor MINEK?!
2014. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!