Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A barátommal "összevesztünk" lassan egy hete..szerinte én kiosztottam. Arról volt szó, hogy szeretnék számára az első lenni, mert mostanában mindig háttérbe szorultam. Most az a helyzet, hogy annyira megsértődött, hogy szakítani akart mert ő boldog kapcsolatot akar nem kiosztósat. Kaptam tőle még egy esélyt.. de annyira távolság tartó lett velem..már azt is mondta h most nincs kedve velem lenni stb..ennyire megbánthattam vagy mi?! volt már valaki hasonl helyzetben? Most nyalok mint egy pincsi kutya, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk bár szerinte már úgysem lesz az.. egyszer azért akart szakítani mert azt mondtam neki, hogy "menj a p..ba".

Komolyan nem értem..:(


2014. máj. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megalázkodsz egy férfinek,nincs tartásod, maximum lábtörlője lehetsz, és annak is fog látni.De sose leszel első, és nő végképp a szemébe. Hanem igen jól mondtad: pincsikutya, akinek dobnak egy csontot és ugrik. Egy nővel ezt nem tudják megtenni, bármennyire is szereti az adott férfit.
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keres olyat akinek TE vagy a fontos...
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
ne legyel onzo! ne akard, hogy te legyel neki az elso. a fiuk nem szeretik, ha megmondjak nekik mit csinaljanak..
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis legyen benned tartás,és keress magadnak olyat,akinek te vagy az első és legfontosabb!Hiszen mindenkinek vannak barátai,hobbyjai,elfoglaltságai,privát szférája,de akit szeret,azzal igenis törődik,mert fontos számára.Szóval nincs mese,ha tőle nem kapod meg azt,amira vágysz,akkor léptesd mielőbb.Így csak húzod az időt,ő játszani fogja a sértődöttet,de többre nem fog tartani téged,az biztos.Míg látja,hogy veled bármit megtehet,addig meg is fogja tenni.
2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!