Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a pasim leszar de közben azt bizonygatja nekem, hogy szetet és nem tud nélkülem élni?

Figyelt kérdés
Mindig én írok rá és van hogy látja de nem is válaszol (volt amikor fontos ügyben is). Sokszor úgy érzem nem is szeret de ha rákérdezek akkor mindig nagyon meggyőző..

2014. máj. 19. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból nehéz,de biztos jó neki,hogy van valakije. De a viselkedés mutatja meg,ha valaki tényleg szeret,nem a szavak.
2014. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hagyd a fenébe, dobd ki. Velem is ugyanezt csinálta egy fiú. Napokig nem keresett, ha ráírtam nem írt vissza, ha hívtam nem hívott vissza. Ugyanaz áll fent a te esetedben is, csak unaloműzésből vagy neki jó, de sajnos az ilyen nem szeret.
2014. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Már sokszor beszéltem vele erről, azt mondta, hogy fog változtatni. Hát eddig nem sikerült.
2014. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!