Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el kezdemenyezeskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el kezdemenyezeskor?

Figyelt kérdés
Ha egy lanynal kezdemenyezzek leszarnak vagy epp hogy eljonek randira ,de utana csak baratok lehetunk szovg jon.Olyan mintha a lanyoknak nem birnak ha tetszenek nekem.Vanak lanyok akik szoktak kezdemenyeznek meg a szepek is es en nem ertem ezt ,manapsag a lanyok akarnak hoditani ?
2014. máj. 19. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar ott tartok hogy nem is kezdemenyezzek hiaba szemez velem,valahogy nem ertem a lanyokat ,teljesen mas ez modern lany /no felfogas mit regebben.
2014. máj. 19. 21:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jobban jarok ha kigyuromaga meg sok penzt kaszalok ossze.
2014. máj. 19. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég magas inteligenciára vall, ha az utolsó kommented komolyan gondolod.
2014. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat a lanyok tobbsege ilyen ,hidd el ha holnap egy fekete Mercivel jarkalnal mar nyomulnanak ,igaz ez a parkapcsolat nem erzelem alapu hanem kihasznalas de ez a biztosabb.
2014. máj. 19. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok azok a "lányok", akik miatt megbélyegzitek a normálisakat! Csak őket fekete merciből nem fogod észrevenni. Nem jöhetsz be mindenkinek kérdező. És igen, vannak emberek, akiknek sokat kell keresgélniük. De mindenkinek megvan a maga párja. De ennyire ne általánosíts már, talán az összes nőt elhívtad randizni?
2014. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!