Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy volt kapcsolat (ami elég izzó volt, de sajnos vége, majdnem 2hónapig tartott) újból feléledjen később?

Figyelt kérdés
mondjátok el a ti példátokat.köszi
2009. dec. 29. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmelegítve a töltött káposzta se az igazi. Ugyanez igaz a kapcsolatokra is. Nekem is volt hasonló és nem lett jó vége.
2009. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ,remélem akkor a mienk mirellit káposzta lesz.
2009. dec. 29. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberbe elkezdtem járni álmaim fiújával.Majd 3 hónap után lecserélt valaki másra.Teljesen összetörtem.Ugy 1 hónapja azt mondta nekem,hogy szakított a másik csajjal mert neki én vagyok az igazi.Most újra járunk és boldogabbak vagyunk mint valaha:)!
2010. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!