Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány (22) egy nála 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (22) egy nála 14 évvel idősebb férfival jár, az apakomplexus?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Undorito az egész.
2014. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Ott mindkét féllel baj van.
2014. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet apakomplexus is, de lehet az is, hogy szimplán csak idősebb pasi kell a csajnak. És lehet anyagi előnyszerzés is (egyetemen nem egy csajt ismertem, akik összejöttek ilyen pasikkal, hogy ingyen lakjanak az egyetemi városban...)


De lehet az is, hogy a szerelem vak, és így alakult, az ő dolguk, és nekünk semmi közünk hozzá.

2014. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

nem, de szerintem tök gáz...


L24

2014. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
54%
szerintem teljesen normális ez!
2014. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mandy1408 ***** válasza:
100%

8-as te nem vagy tisztában a pedofilia fogalmával. :D


Egy pedofil attól pedofil, hogy kimondottan a gyermekded, éretlen emberekre megy, lányoknál nincs mell és semmi nőies forma, fiúknál pedig mutálás, szörzet. Pubertáskorban megjelenő másodlagos nemi jellegek után az egyed már nem lesz vonzó egy pedofilnak. Fölösleges a számokat felhozni, mert egyénfüggő, ki mikor érik be, de olyan 12 éves kor felett már nem érdeklődnek a pedofilok a gyerekek iránt.


Apakomplexus... ehhez ismerni kéne a szereplőket, hogy megállapítsuk. Pl milyen a kapcsolata a lánynak az apjával, mennyire hajaz a pasi az apára, de főként hogy milyen a kapcsolatuk... ilyen apa-lánya jellegű, vagy egy normális felnőtt párkapcsolat.

Egy harmincas-negyvenes pasi még simán lehet vonzó, egy huszas csaj pedig főleg, szóval alaphelyzetben itt nincs semmi kivetnivaló. Főleg, ha a csaj komoly kapcsolatra vágyik, ne adj isten családdal, egy idősebb emberben erre több lehetőséget lát, aki feltételezhetően már kiélte magát. Nem akarok általánosítani, ez inkább ilyen sztereotípia, de ahogy elnézem, a legtöbb ember így okoskodik.

Persze, érdek is húzódhat a háttérben: pasinak remek státusz szimbólum egy fiatal, szexi csaj, akinek a szemében ő férfi tud lenni, nyilván letett már ezt-azt az asztalra és a csaj ezért felnéz rá. A csaj részéről pedig egy érett pasi, aki talán anyagilag is jobban el van eresztve, mint ő.


A lényeg: élvezzétek, amíg tart, aztán ha nem működik, abba kell hagyni. Ilyen egyszerű. :)

2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ex barátnőm apja sosem foglalkozott velük, kb egy szót nem szól egész nap, csak dolgozik, hazamegy, barkácsol, alszik,s tb... Az édesanyja mindig azt hajtogatta a lányainak, hogy érettségi után keressetek egy faszit magatoknak, aztán valami alap munkát majd szerez nektek. A nővére 20 évesen egy 38 éves vállalkozóval jött össze. Engem egyetemista korom/anyagi helyzetem miatt mindig is kinéztek a családból. 2 hónappal a szakításunk után az exem is összejött egy pont 14 évvel idősebb full gazdag faszival, mindenhova viszik a fenekét, minden hétvégén 5* szálloda, meg fullos étterem, teljesen boldog, tele van vele az a bizonyos közösségi oldal. Ez nekem nagyon rosszul esik így utólag, ebben az esetben szerintem határozottan fent áll az apakomplexus, ismerve az édesapját (akivel semmi bajom, mert jó ember, csak elhanyagolta mindig is a lányait). Ennek ellenére egy 10-12 éves korkülönbség nem feltétlen apakomplexus, de 15-20 az már nem normális...
2014. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hozzáteszem: mondatni, családba marad. :)
2014. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!