Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapja alkalmából elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapja alkalmából elmegyek vele étterembe kajcsizni, és én fizetek, az gáz? Ez lenne az ajándékom, mert nem akarja, hogy vegyek bármit is. Lány vagyok 18

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát, akkor miért kérdezed, hogy gáz-e, ha ezek szerint ő nem bánná?:) Mások miatt? Amúgy, amikor egy sráccal eszünk valahol, és felesben fizetünk, én azt is úgy szoktam intézni, hogy hagyom, hogy fizessen, és ha kimentünk lerendezzük. Vagy előre odaadom... A férfiúi becsület, meg minden, ahogy itt már mondták.:) Tök mindegy, hogy baráti, vagy szorosabb kapcsolat, senkinek semmi köze hozzá, én beleadtam-e vagy sem. Ne ezért érezze magát kellemetlenül... Nem szoktam erről velük beszélni, de szerintem így Nekik jobb. Szóval én is azt javaslom, hogy előre add oda Neki a pénzt, és majd Ő fizet.

2009. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok. Már csak azért is úgy gondolom, hogy Nekik jó így, mert valahogy még sosem firtatták, miért előtte vagy utána akarom rendezni, szerintem hálásak érte, hogy büszkélkedhetnek azzal, hogy Ők fizetnek...:) Meg van, hogy fizetésnél a táskámért nyúlok és mondom, hogy majd lerendezzük, és akkor bőszen bólogatnak, kb olyan pillantással, hogy elő ne vegyem a tárcám..:)


Nincs ennyi kapcsolatom, mielőtt valaki...:D Csak vannak hímnemű BARÁTAIM is...:)

2009. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Főzz neki te valami finomat!Hangulatos vacsora!Annak én jobban örülnék személyszerint!
2009. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nah, 14:07-es megelőzött, ugyanezt akartam írni :)
2009. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vegyél alapanyagot és főzz neki valamit amit szeret. Igy nem sértetted meg és adtál is valamit.

A hűtőt feltölteni jó ötlet, ezt is nagyon tudják értékelni a srácok akik egyedól élnek, hogy van mihez nyúlniuk, és nem kong a hűtő az ürességtől.


Nálunk nagyon fura volt mikor a pincérnő letette a párom elé a számlát, én meg magam elé húztam és kifizettem. Szerintem sérti őket, ha a nő fizet. Az én párom még tanul, de én már dolgozom, ebből adódnak fura helyzetek.

2009. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Több ilyen csajszi kellene a világba. Ma már nincs ebben semmi, örült jó gondolat és gesztus részedröl.
2009. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Kedves válaszolók! :)
2009. dec. 31. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!