Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Előre szólok hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden összefoglalni nem is lehetne a helyzetemet. A gimis évfolyamtársam mindig is szerelmes volt belém, én kedveltem mint barátot de semmi több.Ez a helyzet nekem is neki is okozott egy két csiki-csuki helyzetet, amikor gimi utolsó évében összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk kb másfél éve, az egyetem semmi nem választott el.

Nagyon szeretem, nagyon értékes jó embernek tartom, minden jó tulajdonság elmondható róla, de nagyon gyerekes. Egy-két vicc belefér, de sokszor már kifejezetten dedós. Hajlamosak vagyunk elmenni a gyerekesség, hülyéskedés felé, mivel mi barátok is vagyunk, de az meg megöli a szenvedélyt.

Már többször megkértem, és magamra is figyelek, hogy ne csak hülyéskedés legyen, de egyszerűen néha nem tehetek róla idegesít. Ilyenkor azt érzem nincs erre nekem szükségem, és keresek egy ÉRETT férfit.


Ti mit tennétek a helyemben? Ezért az apróságért, ami néha nem is apróság hagynátok a dolgot (javára szól h kicsit ellaposodott) vagy valami tanács, hogyan lehetne javítani?

Fél év van közöttünk.

L/19


2014. máj. 20. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jön le az írásodból, hogy nem szereted. Ne szúrj ki vele, és magaddal sem, keress mást.
2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

h...h-ho....-hosszú...


that's what she said.

2014. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

27 vagyok, és sokszor rám is igaz ami a barátodra.

Az érettség nem azt jelenti, hogy gyermeki énünket teljesen magunk mögé kell utasítani, sőt sokszor jó, hisz kevésbé vagyunk feszültek.


Itt az igazi kérdés, mi az ami "ellaposodott" !?

2014. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!