Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Előre szólok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Előre szólok, nagyon hosszú a történet!

Figyelt kérdés
Novemberben megismertem egy fiút, aki 90 km-re lakik tőlem. Sokat beszélgettünk, majd januárban találkoztunk és összejöttünk.. a távkapcsolat miatt minden hétvégén egymásnál voltunk, minden időnket egymással töltöttük. Fociakadémiára jár.. és sajnos nem minden hétvégén találkozhattunk.. mert ez az akadémia sokszor nem engedi haza a diákokat. Szakítottunk.. mivel utána másfél hónapig nem jöhetett haza.. maximum 1 napokra. Február közepén szakítottunk.. egy ideig rosszba voltunk. Nekem most van 3 hónapja barátom.. jól kijövünk egymással.. de nekem ő túl érzelmes.. 1 kis összeveszésnél már sír hogy ne haggyam el.. nem akar elveszíteni.. és nagyon rossz már. Ha éjjel elfordulok.. akkor biztos haragszom rá.. és minden nap találkozni akar.. ha azt mondom hogy ritkábban találkozzunk..akkor megnt az van hogy nem szeretem. Pedig szeretem ! Utóbbi időbe elkezdtem újra beszélgetni a volt barátommal.. nagyon aranyos velem. Tök jól eldumálunk hülyülünk.. úgy érzem szeretem még.. tegnap itthon zűr volt.. fél órára felhívott hogy megvigasztaljon. Nem is volt senkihez se kedvem csak hozzá. Ma az apukája meghívott a születésnapjára.. hétvégén ünnepli. Mondta hogy menjek el.. ő is és a felesége is örülnének nekem:) Elmegyek.. hiányoznak ők is és a volt barátom is örült hogy megyek. Szerintetek mit tegyek? Beszéljek a volt barátommal a kapcsolatunkról, hogy hátha ujra kéne kezdeni? Kérlek segítsetek !
2011. aug. 5. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most mi?

A mostani barátodat is szereted.meg a volt barátodat is??

2011. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a mostani barátommal elvagyok.. de tényleg már nem birom idegekkel.. csak félek hogy a volt barátomnál meg megint "közénk állna az akadémia "
2011. aug. 5. 00:51
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos jó csaj vagy, hogy ennyire könyörög neked, hogy ne hagyd el, még ha idegesítő is lehet h ő még mindig nem hiszi el, hogy ilyen nője van de szegény most sírhat majd igazán :D
2011. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha valamin összekapunk.. sír. multkor kidobtam és itt sírt az ágyamon..
2011. aug. 5. 00:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Ha a jelenlegit nem szereted, rakd ki. Az előző barátoddal meg csak akkor kezdj bele, ha belefér a sulija, ha nem, akkor felesleges ezzel egymást fárasztani.
2011. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nehéz ezt megérteni tudom én.. de most nem tudom hogy kivel legyek..
2011. aug. 5. 01:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tarthatsz meg valakit pótléknak csak azért, mert a másikkal nem biztos, hogy összejönnek a dolgok.


A jelenlegi srácot engedd el, hogy több esélye legyen olyat találni, aki szereti, az előzővel meg beszéld át a dolgot és ha nem változott a helyzet, akkor keress valaki mást.

2011. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy a mostanival néha meg annyira jól elvagyok.. mint még senkivel.. de sokszor nagyon hisztizik..
2011. aug. 5. 03:10
 9/11 anonim ***** válasza:
De csak jól elvagy vele, vagy szereted?
2011. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szeretem.. de mégsem érzem már ezt olyan erősen mint anno
2011. aug. 5. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!