Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebbet akarok szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet akarok szeretkezni a párommal, mint ő. Lehet ez váló ok?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, az elején jobban kívántam az együttléteket, de ma már heti 1 alkalom nekem bőven elég, néha kétheti 2 is. Neki viszont nem. Általában nem mondja, de tudom, érzem, rá is kérdeztem, és mondta, h ő többet szeretne. Azt is mondta, h nem akarja úgy leélni az életét, hogy alig van köztünk szex. Kérdeztem mennyi lenne neki megfelelő, azt mondta heti 2 minimum. Ilyenkor most erőltessem rá magamra, hogy csináljuk többet? Előző kapcsolatomban is ez volt az egyik probléma. Nem akarom évekig húzni, néha arra gondolok, h ami nem megy, nem kell erőltetni, de közben meg félek, ha lesz egy másik kapcsolatom, ugyanez lesz, ahogy magamat ismerem. Ő olyan, aki megbízható, közösen tervezzük a jövőt. Ezt leszámítva nagyon jól kijövünk.
2014. máj. 21. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg valami újat vinni a szexuális életetekbe! Új póz, új helyszín... stb. Akkor lehet te is jobban rágerjedsz a dologra. Nem lehet, hogy azért nem kívánod a szexet, mert mindig ugyanúgy csináltok mindent?
2014. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közvetetten bizony lesz is. Ugyanis egy kapcsolat két ember egymás vágyainak kielégítéséről szól. Amennyiben te nem tudod ezt megtenni, akkor megteszi majd más helyetted. Gondolom az meg már neked nem fog tetszeni.


Nem azt mondom, hogy állandóan ezt csináljátok, csak meg kell értened, hogy nem ugyanazon a fokozaton vagytok. Egyébként mi a gond számodra az egésszel? Nem élvezed vele, nem figyel rád úgy, mint régen? Talán túl laposak és egyhangúak az együttlétek? Bár nem tudom hány éves vagy, de gondolom elég fiatal vagy még.

26/F

2014. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!