Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vágyok ennyire egy kapcsolatra? Mért akarok ennyire szeretkezni egy lánnyal? Ez szerelemhiány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18at töltöm és fiú vagyok. Nem igazán volt még kapcsolatom. Marha jó képű vagyok mások szerint és nem értik miért nem járok fel bulizni stb.... De már nagyon szeretnék egy kapcsolatot és olyan együttöltős romantikus pillanatokat. Adjatok tanácsot. :)
2009. dec. 30. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
el-mész bu-liz-ni, más-képp nem megy
2009. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el bulizni? Ekkora egóval ott tuti összejönne, hidd el ;) (és ezt most nem bántásból mondom...)
2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nem cask bulizással lehet becasjozni, s sajnos azoknak a csajoknak a nagy része nem ismeri azt, hogy mi pl az "erkölcs", tipikus pláza ribik.

2. Legyél nyitott, csá.

2009. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is épp így vagyok vele csak én "még" 17 vagyok :S
2009. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne jönne össze attól hogy nem mész bulizni?


Úgy utálom hogy ennyire szóforgató álszentek az emberek. Egyszer azt írják hogy pont buliba nem lehet találni rendes lányt, most meg hogy csak buliba.

Mindig úgy forgatjátok a szavakat, ahogy épp tetszik. Ahonnan fúj. Undorító.

És pont, hogy egyáltalán nem kell ahhoz buliba menned, hogy találj magadnak csajt. Ha van önbizalmad, akkor simán ráhajthatsz akármelyik lányra a környezetedben. Van iskolád, ott van sok osztály...használd az eszedet

2009. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem forgatok semmit bameg mindig is azt írtam/mondtam, hogy buliban a legkönnyebb csajozni. Persze máshol is lehet, de a bulikban ált. sokkal gyorsabb, és egyszerűbb is :P És nagy tévedés h a bulizó csajok nagy része ribanc, szerencsére ez nem így van.
2009. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És nagy tévedés h a bulizó csajok nagy része ribanc, szerencsére ez nem így van"


De, ez pontosan így van. A fiatalok még hisznek a kivételekben, meg hogy nem lehet általánosítani...nem baj, higgyetek, másképp meg is bolondulnátok, majd évek alatt rájöttök mi a helyzet úgy igazából ezekkel a dolgokkal.

2009. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez sztem is hülyeség hogy minden bulizó csaj ribanc. xD jó kb 50-60 % lehet hogy az de vannak normálisabb fajták is. És ha meg én elmegyek bulizni akkor meg én dzsigoló vagyok vagy mi?? kösz a biztatást!


Amúgy voltam szilveszterkor bulizni. jó volt. Egyik látásból ismerősöm odajött hozzánk rám nézett, először nem ismert meg. adott 2 puszit és belevisított a fülembe xD

2010. jan. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!