Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen bunkó ha szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen bunkó ha szeret?

Figyelt kérdés
Szóval van barátom, még friss, pár hetes a dolog. Szeret engem, ezt érezteti is mindig mikor ott vagyok vele, és mondja is mindig, de néha egyszerűen olyan bunkó, hogy az hihetetlen. És észre sem veszi magát. Mondjuk ez a bunkóság legtöbbször fb-on jön elő, mikor ír, de személyesen is volt már rá precedens. Tehát ha egyszer szeret, akkor mért viselkedik néha ilyen nyersen és bunkón? Ilyenkor úgy meg tud bántani.. :( Köszi 20/L

2014. máj. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert parasztok vagyunk, és néha a hátunk közepére sem kívánunk senkit, csak muszáj ott lenni.
2014. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg, hogy bunkó? Nem lehet, hogy te képzeled túl? Amúgy meg a pasik már csak ilyenek ezt el kell tudni fogadni. Hacsak nem egy olyan pár kell neked aki folyton körbe meg oda-vissza nyal téged. Megkérdezted már ezt tőle is? Amúgy meg, ha érezteti is meg mondja is, hogy szeret akkor meg nem szabad jelentéktelen dolgokból nagy problémát csinálni. Azért csinálja mert Pasi, te meg megbántódsz miközben lehet nem is kéne, azért mert lány vagy.
2014. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár hét alatt mennyi időt értesz?

Amúgy egyénfüggő, szimplán ilyen ezek szerint. Legalább nem több hónapnyi rózsaszín köd után vág fejbe a bunkóságával, hanem már most tudod, hogy ő ilyen...

2014. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet benne igazság, tényleg, már rájöttem énis. Próbálom tolerálni...
2014. jún. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!