Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha elég helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elég helyes vagyok, akkor mahd felszed egy csaj?

Figyelt kérdés

Sokszor néztek már a csajok, de egyikőjük sem próbált meg felszedni. Szerintetek Nálam található az a pont, ahonnan a túlzott szépség már átok?

Azt hiszem, hogy mind azt gondolta nem elég jó hozzám..


2014. máj. 21. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gond hogy "túl szép" vagy hanem, hogy fiú, nagyképű is, és még el is várod egy csajtól a kezdeményezést.

De elég fakenek tűnik ez a kérdés.

2014. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Még mindig a férfi dolga kezdeményezni. Mr. Szépség....
2014. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, komolyan gyönyörű vagyok. Egyszerűen minden lány egy felhőn csücsülő Görög Istent láthat belém.

És sajnos ezen nem is tudok változtatni..

2014. máj. 21. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el :D Képet :D
2014. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy trollal van dolgunk úgy érzem :DDD
2014. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha látnád most az arckifejezésemet, most biztos meglepődnél. Nekem nem kéne egy felhőn csücsülő görög isten... Tudod, igazi férfira vágyom, aki emberi. De este egy állat. :) de, ha ilyen szép vagy, küldjj képet...
2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy beképzelt f4asz vagy a kérdés alapján, és attól hogy szépnek érzed magad nem biztos hogy más is annak lát , +ez gondolom övön aluli lesz de a csajok nem fognak egy idegen emberkéért küzdeni :D
2014. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedj fel te valakit, ha már ennyire helyes vagy minek vársz a sült galambra?
2014. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!