Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog ilyen esetben megcsalni?

Figyelt kérdés
29eves nő vagyok, férjem iszonyatosan elhanyagol, csak veszekszik ha felhozom ezt a témát! Nem bírom tovább! Szükségem van erintesre gyengédségre, h nőnek érezzem magam!:-( Ha másnál keresem amit nem kapok meg már hosszú idők óta akkor jogosan haragudna?
2014. máj. 21. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen esetekre (is) találták fel a válást.
2014. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod a másikat minden esetben jogosan haragszik. Vannak dolgok, amik miatt egyszerűbb megbocsájtani(és újra bízni), de ha előre kigondolod, akkor ez nem olyan eset. Hagy ott, ha mással akarsz lenni.
2014. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradnál vele? Váljatok el, ha tényleg menthetetlen.
2014. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
mindig szemét dolog a megcsalás. csatlakozom az előttem szólókhoz, vagy megváltozik, vagy nincs értelme tovább együtt
2014. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

a megcsalás mindig szemét dolog

#yolo

2014. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet nőként egy olyan világban élni ahol minden második férfi a szexre gondol nőnek lenni.
2014. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Noydra ***** válasza:
100%
És mi a terved? Egész életedben csalod, de vele maradsz? Sok értelme lenne. Inkább szakíts egyszerre.
2014. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, hagyd ott, váljatok el. Közben meg azt csinálsz, amit akarsz.
2014. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

A megcsalás gerinctelenség.Szerintem,ha 2 ember kapcsolata mélypontra jut,akkor ott már nincs tisztelet a másik iránt,pláne akkor,ha még a megcsalás is felmerül.

Szerintem ezt megbeszélni kéne először és esetleg kitalálni,hogy mi rejlik a probléma hátterében.

Mellesleg,ha valaki átb@$$za a másikat,akkor nyilván jogosan haragszik rá,a szenvedő fél.

2014. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azért gyerekek mellett nem olyan egyszerű h a szex miatt felboritani mindent!:-(
2014. máj. 21. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!